Заміна електроживлення в старому будинку

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Михайло Маломитницький, 5 січ 2017.

  1. ekt.com.ua

    ekt.com.ua Майстер

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    м. Київ, вул. Магнітогорська, 1Е
    він дорожче, як правило, ось чому
    Наприклад, якщо Вам РЕМ поставить ВА без доступу до нього (не буде віконця з доступом до важельків), то при перенавантаженні ВА спрацює, і включити його можна буде тільки зірвавши пломбу, а ВН не спрацює ніколи.
    До речі, у ІЕКу все логічно, по Вашомуvictory
    Вимикач навантаження двухполюсний ІЕК номіналом до 63А включно у нас коштує 70 грн., а автоматичний вимикач IEK ВА47-29 2p C 25А коштує 76 грн.
     
  2. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    За таке пломбування ввідного вимикача буде "кірдик" РЕМу та його обленерго:

    [​IMG]

    http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/publish/article/95699
     
    Keela та ALEX K подобається це.
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Проаналізуємо ситуацію ще раз. У мене лічильник стоїть в шкафчику на вулиці. Опломбований, тому відкрити його я не зміг, щоб подивитись який ввідний автомат там стоїть. Як мені тут вже пояснювали його там і не має бути, інакше був би доступ. Тобто вся моя мережа на тепер захищена однією автоматичною пробкою 25 А, яка стоїть на місці де колись стояв лічильник в хаті. Думаю, що має значення і переріз провода, який іде від лічильника на споживачі. Я буду, звичайно, звертатись в РЕМ, щоб врегулювати все при необхідності. Тепер по-суті. То умовах потрібно буде ставити на вводі в моєму монтажному ящику автомат 32А (для прикладу). В чому полягає принципова різниця що поставити: ВА 32А чи ВН32 А ? Ціна приблизно однакова. І тим і іншим можна відключити все зразу в разі необхідності. Але ВА може спрацювати і сам у випадку НП. Просто зацікавило...
     
  4. vmi

    vmi Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Тернополь
    Я радив встановити ВН у шафі, яку ТС проектує замість дублюючого АВ, а не у шафі обліку біля лічильника, яка опломбована і де вже стоїть АВ...
    Автомат захисту не рекомендується використовувати, як комутуючий пристрій і вимикати його під навантаженням (підгорають контакти і він швидше виходить з ладу), а вимикач навантаження якраз для цього призначено (контактні площадки у ньому бвльш потужні)...
    P.S. Для довідки: на минулому тижні придбав собі АВ HAGER MC 25A за 170 грн (для заміни двох АВ 1Р 25а ENEXT, які встановлені електриками біля лічильника з порушенням), ВН HAGER SBN 263 (для встановлення у шафі в хаті)- 182 грн. :vo:
    :prapor:
     
    Останнє редагування: 14 лют 2017
    Михайло Маломитницький подобається це.
  5. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Ось цього я не знав. Дякую за "лікбез"!
     
  6. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    Ці вигадки звідки?
    Показуйте стандарти на вимикачі (їх характеристики) та вимоги ПУЕ для щитків обліку
     
    Останнє редагування: 14 лют 2017
    ALEX K та Михайло Маломитницький подобається це.
  7. vmi

    vmi Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Тернополь
    • Порушення Правил форуму р.3) п. 10
    Щось доказувати Вам та іншим не збираюся, тим більше шукати, копіювати, приводити стандарти та вимоги... Киньте пошуком, почитайте форуми та блоги електриків, там все є...
    P.S. До речі, для роздумів, HAGER вказує механічну витривалість АВ - 20 000 циклів, а ВН - 60 000. До чого б це..?hello
    :prapor:
     
  8. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    Це є підстава для блокування Вашого акаунту: врешті-решт ми знаходимось на форумі майстрів -ділимося досвідом та новими знаннями, а не на реклямній площадці

    Маєте місяць на вивчення матеріяльної частини

    :Hi:
     

Поділитися цією сторінкою