!!!Дерев'яна (?) тепла підлога

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем РоманЧИК, 20 гру 2016.

  1. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Якщо дошка суха, та + саморізами скрутити обидва слоя між собою. Також покрутить?
    Ну, звичайно є суттєвий нeдолік, дeрeво нe будe тримати набрану тeмпeратуру так довго як слой бeтону мабуть.
     
  2. gravis

    gravis Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    украина
    Для чого такий геморой? Лаги в стяжку і тонкі дошки по лагах, але знову вилазить питання теплопровідності дерева. Може простіше добре утеплити підлогу і не заморочуватися з теплою підлогою, яка, в даному випадку, буде малоефективною.
     
  3. РоманЧИК

    РоманЧИК Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Україна
    Дякую всім.
    Якщо утепляти підлогу мінеральною ватою, чи треба стелити гідроізоляцію під вату і пароізоляційну плівку зверху?
     
  4. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Теплый пол под паркетом(дощатым полом) прекрасно работает, но покрытие должно лежать непосредственно на бетоне или на тонкой подкладке( не пробковой и без лаг и зазоров) и мощность не более 30-40 вт/м2 ибо в большей нет смысла. И с обязательной регулировкой температуры пола ( автоматической) Но и про батареи не забывать, бо таким полом дом не нагреешь.
     
    andrij64 подобається це.
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Нормальна теплопровідність в дерева. В мене особисто на стяжку з підігрівом приклеєний паркет. Політ нормальний.
     
  6. gravis

    gravis Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    украина
    Як веде себе паркет протягом року? Квартира чи власна хата? І не забувайте, що в чоловіка уже є дошки товщина яких трохи більша ніж у паркету.
    Якщо утепляти ватою, то плівки обовязкові.
     
    Останнє редагування: 26 гру 2016
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Та нормально себе веде, як і належить паркетові.:-D
    Але не можу вам порекомендувати будь-який паркет новий з магазину. Я свій перестеляв старий, який пролежав в якості підлоги купу років і висох добре. Якщо паркет буде вологий, то всохнеться і між паркетинами появляться тріщинки. Потім їх прийдеться шпаклювати. Найкраще мабуть стелити термооброблений паркет. Є тепер такий на ринку. Такий паркет не всихається, не деформується і, відповідно, не змінює своїх геометричних розмірів.
    Свій паркет я клеїв на стяжку двокомпонентним клеєм. Який саме клей не пам`ятаю достеменно. Буду вдома, зфотографую етикетку. Якийсь саме для теплих підлог.
    --- добавлено: 26 гру 2016 у 20:41 ---
    Думаю, що товщина не грає особливої ролі. Важливо, щоб дошки були сухі.
     
    Останнє редагування модератором: 3 січ 2017
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Барлинек дозволяв свою паркетну дошку клеїти на теплу підлогу, із збереженням гарантії.
     
  9. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Деякі виробники ведуть розрахунок тепловіддачі до 70 вт/м2. При цьому температура в 27 градусів приймається не то підстилаючому бетону, а по поверхні масивної дошки.
    Температура підстилаючого бетону для нормального ряду продукції дозволяється до 45 градусів.
    Є лінійка, яка дозволяє піднімати цю температуру до 57 градусів.
    Коштує така масивна дошка дорого - чи точніше сказати дуже дорого, на Україну завозити ніхто небажає.
    Укладається як методом приклеювання, так і "вільного плавання"
    Може укладатись із зазором, який заповняється відповідним компенсаційним швом.
    Із українських масових виробників, відповідний сертифікат на деревяну продукцію для теплої підлоги раніше мав виключно Рубіжанський паркет
     

    Вкладення:

  10. gravis

    gravis Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    украина
    Товщина має значення тому, що для необхідної температури на поверхні дошки прийдеться збільшувати температуру теплоносія під дошкою.
     

Поділитися цією сторінкою