Стяжка підлоги пінобетоном

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем Михайло Маломитницький, 18 гру 2016.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ну і як ви вийшли з ситуації? я теж купився на виріб з україни називається уден-с 250 тепер мудрую як то розмістити на якийсь кусень дзеркала щоб трохи покращити. я до того мав справи тільки з феніксами чеського виробництва.ті десь в два рази ефективніші і випромінюють тільки в одну сторону.компа в майстерні не маю загляну пізніше при подальшому горняті кави.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2017
  2. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Позавчора вирівняв клеєм поверхню ПСБ - стягнув при допомозі правила. Для цього не виймав направляючі профільні труби. Сьогодні вирішив це зробити. При допомозі маленької болгарки "відділив" одну із труб від бетону і витяг її. Це було не складно. Канавку заповнив розчином клею із цементом і піском, добавив залишки ПСшариків. Тепер трубу буду встановлювати на протилежному боці кімнати і заливати частину, котра залишилась.
    Стяжка сохне вже майже тиждень і в мене поступово затухають сумніви в її "життєздатності"...
    Ви запитуєте як буду вирішувати проблему фінішного покриття ПСБ? Схиляюсь до варіанту з ОСБ плитами товщиною 10 мм. Укладатиму двома шарами в різних напрямах, з'єднуючи їх між собою саморізами.
    --- добавлено: 17 січ 2017 у 11:33 ---
    До речі, назву країни, а своєї - тим більше, належить писати з великої літери.
     
    Останнє редагування модератором: 25 січ 2017
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    на компі і в неофіційній переписці не парюсь з великими літерами ніде ні тут ні за кордоном. більше значення має алфавіт і мова спілкування. а псб просто е щось дуже дивне і використовується рідко. життя завжди все ставить на свої місця.
     
    Останнє редагування модератором: 25 січ 2017
  4. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Завжди намагався не боятись чогось нового і експериментував. Не скажу, що це мало завжди позитивний результат. Але тепер можу більшість робіт по оздобленню житла виконати самостійно. ПСБ мене зацікавив легкістю в роботі. Тому всі підлоги в хаті будуть виконані ним. Будем надіятись на краще.:Hi:
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    все залежить від мети роботи. в себе я робитиму так як написав в пості підлога з осб. я переймаюсь питанням як зробити з звичайної хати совкового періоду забудови пасивну.тобто не вимагаючу опалення. в реаліях україни масово реалізуваеи то важко. то те саме що плюти проти вітру.наявна тут влада активно тому опирається. в першу чергу створюючи інформаційний вакуум. зфповнюючи інфополе брехнею.ще й закривши при цьому кордони через які можна було б ввозити елементи тих будівель. скажемо вікна з теплопровідністю 0.3вт/м.кв. наявні тут мають показник 2,9 вт./м.кв.
    по підлозі стримує те що маю дерев*ну класику.буцімто не погану. і відсутність часу.але все одно поступово то робитиму.
     
    Останнє редагування: 18 січ 2017

Поділитися цією сторінкою