Стяжка підлоги пінобетоном

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем Михайло Маломитницький, 18 гру 2016.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    по ппс щоб не пах а по псб з причини вологопропускання.крім мякості він ще й проводить вологу як і любий бетон.а знизу наскільки добре зроблена гідроізоляція я не знаю.
     
    Останнє редагування: 13 січ 2017
  2. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Мене переконували, що внизу нічого не потрібно. Хати у нас на болоті не стоять, а пінобетон воду не поглинає. Я все-таки руберойд постелив. Думаю це й обговорювати не варто. А от поверху... Вода там навряд чи попадатиме. Але для того, щоб зменшити "барабанний" ефект, як ви сказали, чи не варто між ПСБ стяжкою і масивом ОСБ плит покласти підкладку, що використовують при укладці ламінату? Мені здається в цьому є раціональне зерно.good
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    бетон вологу проводить не проводить вологи ппс у нашому випадку шарики які є наповнювачем.псб є вологостійким.але ніяк не гідропаробар*єром.
    підкладки є різні.є спінений пе а є целюлозні. але між бетоном і деревяними плитами хоч і фест проклеєними фенол формальдегідним клеєм все одно гідробарєром я б не нехтував. тобто спінений пе достатньо.по верху плит у вас лежатиме лінолеум.
     
    Останнє редагування: 13 січ 2017
  4. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    перед тим як заливати стяжку ви не робили пробних зразків для перевірки якості?
     
  5. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Не робив. Спочатку я захопився самою ідеєю і повірив "на слово" знайомому, який робив таку стяжку. Придбав три упаковки полістирольних шариків перш ніж склав для себе хоч якісь уявлення про технологію і вимоги. Далі вже пішли "фантазії", як вийти із ситуації "маємо те, що маємо"...
    --- добавлено: 13 січ 2017 у 16:08 ---
    Згоден. Варто осмислити.:Hi:
     
    Останнє редагування модератором: 21 січ 2017
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    псб як на мене має обмежене коло застосування.то відноситься до легких бетонів.чим менше піску тим менша міцність.але в любому випадку бетон.ппс листами сформований під тиском може бути твердіший.але зробити площину з листів є трудоємкіше.добре панове. в мене на карку є робота....загляну в вечері.
     
  7. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    З часом прийшло розуміння, що ПСБ стяжка використовується частіше всього на площинах, де необхідно зменшити навантаження при досить високу рівні підняття підлоги. Вона при цьому утеплювач і звукоізолятор. Але поверх неї, крім, можливо, випадків укладання керамічної плитки, потрібно робити ще одну ( класичну) стяжку з ПЦС або самовирівнюючих сумішей.
    Тому то я і очікую участі колег в прийняті рішення в конкретній моїй ситуації: ПСБ стяжка ( з добавкою піску) виконана товщиною 65 мм по грунту з попередньою гідроізоляцією руберойдом. Підлога має бути застелена лінолеумом ( наполеглива вимога сімейного фельдмаршала). Тому між ПСБ стяжкою потрібно влаштувати надійну основу для нього (товщина її обмежена 20 мм). Розглядаємо два варіанта-додаткова стяжка або двошаровий масив із ОСБ плит.:bratan:
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Я казав про керамзіт насипом. Насипне під листами мігрує від "стежок" до місць де мало ходять.
     
  9. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    :Hi:
     
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    щоб не відбувалось міграції роблять лаги з гкл профіля. і максимально збільшують жорсткість поверхні.хороший хід прошарок з ппс десь біля 10см.але то треба звязувати клейом або монтажною піною щоб була монолітна плита.
     
    Останнє редагування: 13 січ 2017

Поділитися цією сторінкою