розрахунок радіаторів опалення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Shejk, 29 лис 2016.

  1. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    Планую міняти опалення в будинку - котел, батареї, труби і т.д... для початку хотів прикинути скільки винесе мені це задоволення. запросив додому людину яка би мені це робила. він мені порахував потужність батарей які мені треба (ну і все інше звичайно). для порівняння запросив ще одну людину він нарахував зовсім інше. як виявилося один множив обєм на 40 ват, інший на 50ват і обоє запевняли мене що це правильно. різниця ніби не велика, але для чого платити більше...потім я почав розпитуватися інших майстрів, і як виявилося скільки майстрів, стільки способів, але проблема, що у всіх виходить різна потужність. хтось множить обєм на 40, хтось на 50, хтось площу на 100... в інтернеті знайшов різні формули з коефіцієнтами для обчислення потужності і у всіх виходить по різному. то як має бути правильно? підкажіть хто розуміється на цьому, або може хто стикався з цим, як ви рахували/рахуєте? можливо зі своє практики хтось підкаже... наперед вдячний.
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Shejk, один і той самий радіатор,при різниx температураx подачі видає різну потужність.а щоб знати який потрібний радіатор,потрібно знати тепловтрати Вашого будинку.стіни,вікна,стеля.найxолодніша п"ятиднівка для Вашого регіону.але я сxиляюся до того,що радіатор має бути великий і теплий,а не маленький та гарячий.
     
    Алекс Иваныч подобається це.
  3. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    як порахувати тепловтрати? І чи не буде перерозхід газу від великого радіатора?
     
    Останнє редагування: 29 лис 2016
  4. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    А зачем такая точность как бы вы не считали все ровно придете к тому что вам уже говорили.
    Водяное отопление всегда берется с запасом, это только в воздушном отоплении можно иметь экономию на газе. Вот на программном уровне нормативный расчет.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    а це яка програмка?
     

Поділитися цією сторінкою