Дачний будинок 6,50х5м

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем serv, 25 лис 2016.

  1. serv

    serv Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    украина
    чесно кажучи дивна ця технологія,я розумію під бляху дати OSB плити,на стіни в середині і зовні(зараз бачу обшивають фасад плитами OSB,затягують шпаклівкою,дають сітку,і зверху затягують,потім просто набрис),а щоб OSB тримала перекриття,не знаю,це враження фанерного будинку,каркас-брус принаймі є якась міцність конструкції
     
  2. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    Хорошая sip технология допускается возведения (если память не подводит) четыре или пять этажей.
    Ну это понятия растяжимые.
    ps...
    Домик на продажу готовится или все же сами будете эксплуатировать.
     
  3. serv

    serv Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    украина
    для себе хочу,спочатку можливо як літній домік,а потім і з постійним проживанням.
     
  4. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    Ну если так то и стройтесь продумывайте на три шага вперед переделка дороже обойдется.
     

    Вкладення:

    • Example_1.jpg
      Example_1.jpg
      Розмір файлу:
      114,5 КБ
      Переглядів:
      32
    • pvsstick.jpg
      pvsstick.jpg
      Розмір файлу:
      31,8 КБ
      Переглядів:
      30
  5. serv

    serv Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    украина
    Дайте розяснення по цій технології що я описав,брус каркас,а всі прогалини залиті тирсою з цементом або вапном,у чому там мінуси? з за чого веде брус? був в такому будинку там без утеплення навіть при товщині стіни 15см досить тепло,правда не знаю як в мороз,зі слів господаря,літом прохолодно,зимою тепло. Ще і до всього,читав що це екологічно
     
  6. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    Наши пиломатериалы не очень пригодны к строительству да еще и в каркаснике. Расписывать докторскую диссертацию увольте.. в сети можно все прочитать плюсы минусы. Сравнивать методом был в аналогичном доме все устроило, увы это как случайно попасть на распродажу. И естественно что хозяин не всегда скажет вам правду.
    Я так строил бы стены из AEROC газобетон перекрытие и стропила по системе I-Joist крышу стелил Sip панелями 200mm. Снаружи и внутри оштукатурил и все, скромно и сердито больше половины работ можно выполнить самому если руки там где надо.
     
  7. serv

    serv Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    украина
    Газобетон також тема цікава,я спочатку ним також цікавився,потім нарадили мені будинок з бруса. Якщо газобетон,яка оптимальна товщина стіни зовнішньої? А також,він обшивається,ззовні в середині деревяною вагонкою?
     
  8. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    AEROC D300 375*/200/600 для внутренних перегородок AEROC D400 125*/200/600.
    Наружный фасад - Декоративная штукатурка, вентилируемый фасад.
    Внутреннее стены - Штукатурка (декоративная, известковая, гипсовая), гипсокартонные плиты (Knauf) (на клей), декоративная вагонка из любого материала.
     
  9. serv

    serv Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    украина
    Вентильований фасад-це ще по штукатурці потрібно давати,самої штукатурки не буде достатньо? Армопояс потрібно давати?
     
    Останнє редагування: 29 лис 2016
  10. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    Нет.. это просто два вида отделки фасадов.
    При расчетах будет видно нужен или нет, также все зависит от конструктивности здания где то положено а где можно без армопояса, на сайте AEROC можно почитать технические условия возведения стен расчет нагрузок.
     
    Останнє редагування: 29 лис 2016

Поділитися цією сторінкою