Пропоную реалістичні татуювання за символічні гроші ( в регіоні )

Тема у розділі 'Предлагаем услуги: строительство, ремонт', створена користувачем mijki, 18 лис 2016.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Пропоную реалістичні татуювання за символічну ціну ( в регіоні , не виїзджаю далеко ) .

    В процессі створення якісного професійного портфоліо ( рекламного альбому ) шукаю клієнтів на якісні , великі , постійні татуювання . Не роблю трайбали , імена , черепи , армійські чи зонівські мотиви . Роблю тількі високохудожні реалістичні , мистецька мотив-дизайни . Працюю якісним обладнанням та найкращими марками таттоо пігментів . Працюю максимально стерильно з американськими дезинфікуючими препаратами - всі контактуючі зі шкіро розхідники одноразові. Ваше татту робитиметься на протязі багатьох годин в реалістичному стилі в кольорі , при бажанні роблю місцеву анестезію шкіри якщо у ваз низький больовий поріг . Після завершення твору мистецтва ви отримаєте заживляючі креми для догляду за таттоо та інструкції по догляду .
    Якщо ви маєте дизайн мотив таттоо який ви хочете отримати на шкіру , та знаєте на якому місці то ви підходите . Якщо у вас вже є татуювання це плюс . Якщо у вас є неякісне татуювання яке ви хочете перекрити гарним та якісним це плюс , це можна зробити .
    Якщо у вас простенький , примітивний , середньостатичний , нецікавий мотив дизайн то ви не підходите - тоді вам в будь яку студію по сусідству .
    Розробкою мотивів дизайнів на таких умовах не займаюся , з бажаним мотивом повинні прийти ви , хоча невеличка коррекція чи доповнення можливі звичайно ж .
    Ви для мене ходяча реклама тому приготуйтеся до багатогодинних сессій , якісні таттоо не робляться за 2- 3 години , в середньому , наприклад , кольоровий портрет дитини чи партнера триватиме від 8 і більше годин . Якщо ви не з регіону , прийдеться знайти житло в Трускавці на кілька днів що не є проблемою .
    Ваші мотиви , дизайни , ідеї присилайте на мейл або на фейсбук сторінку , я ваз зконтактую якщо ви підходите .
    pfefferАТonline.ua
    facebook/ Mykodesigndings

    Увага . Акція тимчасова !
    Внимание я не понимаю по русски !

    Кілька відеороликів для інспірації -


     
    Останнє редагування: 18 лис 2016
    sanykrimea подобається це.
  2. turbo77

    turbo77 Прораб

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Житомир
    ви так і не знайшли собі роботу
     

    Вкладення:

    • 1.png
      1.png
      Розмір файлу:
      68,9 КБ
      Переглядів:
      28
  3. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    О тре якось в Трускавець вибиратся. Дізайн можу намалювати сам. Символічна ціна то скільки? :)
     
    mijki та turbo77 подобається це.
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Робота є , навіть більше, маю завдання від шефа знайти 3-4 нормальних працьовитих хлопців на весну в Прагу , от тільки не так воно й легко в наш час , я колись двоїм знайомим знайшов роботу а вони мене дискредитували на тій фірмі ...
    На рахунок татуювання то це буде перших 2 роки мій додатковий підробіток , колись в армії колов примітивними станками тепер вирішив освіжити навики і замовив 4 солідні аппарати , а до них треба привикнути і навчитися на 100 відсотків використовувати їхній потенціал тому й така акція - працюватиму за символічні гроші для вдосконалення власної техніки на початках . Так як в мене вже є великий досвід в портретах та тимчасових татуюваннях то надто важким це тренування бути не повинно .
    Символічна ціна це коли ви мені хоча б за крем за доглядом та за анестезію звернете кілька гривень , за антисептичні засоби , пігменти , роботу грошей на початку не братиму взагалі . Для орієнтації в темі скажу що люди які взагалі малювати не вміють і далекі від мистецтва беруть від 300 гривень на годину, в регіоні , і псують людям за ці гроші шкіру своїми амоторськими карлючками,а що є реально жах це те що попит на таку халтуру постійно є ...
     
    sanykrimea подобається це.
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Що скажете ?
     
  7. turbo77

    turbo77 Прораб

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Житомир
    це ви ?
     
    mijki подобається це.
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Ні це пацанчик з Флориди котрий провадить власну портретну таттуу школу . Толковий холєра дуууже як для його віку ! ....
     
  9. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Теперь осталось узнать, сколько времени уходит на 1кв.см.?
     
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    :-DА що тут скажеш. Ай донт андестенд.dntknw
    А про що він розказує взагалі?
    --- добавлено: 20 лис 2016 у 10:11 ---
    :-DА що тут скажеш. Ай донт андестенд.dntknw
    А про що він розказує взагалі?
     
    Останнє редагування модератором: 28 лис 2016

Поділитися цією сторінкою