пінополістиролбетон

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Shejk, 15 лис 2016.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    З того, що "просвітився". Тепла і легка - це без піску і товста, з дотриманням технології. Ходити декілька років напевне можна, але специ кажуть: її потрібно накривати "класичною" стяжкою ПЦС, крім випадків облицювання керамічною плиткою. Я перед лінолеумом покладу не неї ОСБ плити. Ця стяжка в "голому" вигляді "не дружить" з навантаженнями.
     
  2. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    планую перетерти ПЦР 1:1 товщиною 2-4мм, якщо не допоможе накрию осб
     
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Не нашкодить але й не допоможе. Ми обговорювали це в моїй темі. Як я розумію 2-4 мм вирівнюючої (не ПЦС) стяжки Вам допомогла б, якби робили її по міцній основі (бетон для прикладу).
    --- добавлено: 24 січ 2017 у 10:21 ---
    При використані ОСБ виникне проблема його кріплення до основи-дюбель в ПСБ не працюватиме. Я вирішив укладати осб двома шарами по 10 мм скріпивши їх між собою. Під власною вагою масив лежатиме нерухомо. Якщо стяжка, то мінімум 20мм, але армована і з дешевих вирівнюючих сумішей. Не ПЦС.
     
    Останнє редагування модератором: 1 лют 2017
  4. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    це не буде ЦПС, я просто перету ЦПР, як перетерається штукатурка.
    Думаю, що мені на горищі вистачить 1 слоя ОСб (якщо треба буде), його можна приклеїти на клей + гіпсокартонний шуруп по дереву має триматися в такій стяжці
     
    Останнє редагування модератором: 1 лют 2017
  5. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Якщо мова про горище, то звичайно що вистачить. Чи його взагалі там потрібно стелити? Якщо Ви використовуєте якимось чином горище (склад непотребу:-D) , то можливо.
    --- добавлено: 24 січ 2017 у 12:31 ---
    Клей може просто відірватись від шару ПСБ (про це майстри говорили на моїй сторінці). Шуруп в такій стяжці тримати не буде-забудьте.
    --- добавлено: 24 січ 2017 у 12:32 ---
    я зашпаклював клеєм СМ-11.
     
    Останнє редагування модератором: 1 лют 2017
  6. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    про який клей йшла мова?

    От і я про це: по можливості обійдуся без ОСБ, але якщо стяжка буде руйнуватися тоді буду щось думати.

    Шуруп тримаєтьсю в пінобетоні (правда не знаю чи буде тримати він ОСБ), тому думаю в ППБ теж має триматися, треба буде проексперементувати.

    Про СМ11 теж думав, якщо не получиться затерти ПЦР по мокрому, то буде СМ11, або щось подібне.
     
  7. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    стяжка буде руйнуватися, Якщо Ви її будете навантажувати (поставите меблі, постійно ходитиме по ній). А на горищі що її станеться? Я б просто настелив ОСБ і заспокоївся б. В два шари (лист 10мм 180грн.) взагалі супер...
    --- добавлено: 24 січ 2017 у 13:14 ---
    не ходіть по стяжці мінімум три дні. Після цього вона вже не буде мокрою.
     
    Останнє редагування модератором: 1 лют 2017
  8. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    можна затерти через 6-12год не стаючи на стяжку
     

Поділитися цією сторінкою