Як я робив ТА

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем meroro, 15 лис 2016.

  1. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Трехходовик Герц Каліс.
    http://www.herz.com.ua/shop2/products.php/three_way_valves_1-7761-38/cPath,5_8
    До нього -термоголовка з виносним,накладним датчиком .
    http://www.herz-armaturen.ru/thermostatic-heads/1-7421-00/
    І все!І У Вас стабильно подається вода в радіатори заданої темп-ри.В мене стояло на 45,потім скрутили на 4о.Прогрітого ТА , коло 75 С,цілком вистачає на всю ніч і до обіду.Дім не утеплений.Мене дома нема,топить жінка і тому 70-75 на ТА максимум.Красота,а не так як було без трехходовика і ТА-то пів години темп-ра на радіатори пре 80 С,а цілу ніч ніяка і ранком боявся вилазити з під ковдри.
     
    Володимир П подобається це.
  2. ocrimenco

    ocrimenco Майстер

    Повідомлення:
    98
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    запорожье
    схема подключения клапана какая? насосом управляет комнатный датчик?
    --- добавлено: Nov 29, 2016 6:40 AM ---
     
    Останнє редагування модератором: 7 гру 2016
  3. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    ні,ніякого кімнатного датчика нема і він не потрібний.Просто на термоголовці виставляєте темп-ру яку Ви бажаєте,наприклад 40 С.Трехходовик мішає воду-з зворотки і подачі і у Вас в радіатори поступає теплоносій з вказаною темп-рою.А якщо вам,в якійсь кімнаті,або двоз-трьох цього забагато тоді скручуєте вручну краники на радіаторах,або виставляєте на термоголовках на самих радіаторах,якщо такі є.В мене ще нема.Но обіцяли що подарують.
    Сама що неє - класична.
    Котел грє воду,вона пре в ТА,в самім верху ТА вихідна подачу,розгалуження через торйник на БКН(бойлер косвеного нагріву),йому треба дуже гарячу воду(220 літрів,тоже самопал),а дальше стоїть трехходовик .Виносний капілярний датчик прикріплений на саму подачу,яка іде в радіатори.Він і керує температурою подачі-темп-тура50 С,добавляє зворотки,а вся нагріта вода іде в ТА.Так ми і нагріваєм дім і нагріваєм воду в БКН і заряжаєм ТА.Котел працює на максимумі,автоматика(з СТСа) ним керує по димогазах:
    https://krainamaystriv.com/threads/27455/
    Тоже переробив.
    Рік мучився,поки не послухав розумного чоловіка і гарного майстра який мені то все допоміг привести в порядок-Іван 55555.
     

    Вкладення:

    • DSC04098.JPG
      DSC04098.JPG
      Розмір файлу:
      100,4 КБ
      Переглядів:
      204
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    а дротики потрібно було в короба заxовати,аж потім фото виставляти.позориш мене:)
    --- добавлено: 29 лис 2016 у 11:35 ---
    покажіть фото ще,як було до....
     
    Останнє редагування модератором: 7 гру 2016
    Володимир П, meroro та Владимир В подобається це.
  5. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Здоров,пане майстер.То фото ще як ти був,більше не знімав,ти знаєш майже за тобою поїхав.Но дроти проклав краще,правда не заховав,за браком часу.А фото виставив бо люди питают,а я тепер вже розумний - капец.От і "понти підколочую".Но я правильно відповів,а @Іван 55555.
    Тоже старе фото лише є.Ти робити фото сесію заборонив.Ще в тебе не викупив ліцензію.
    Приблизно так,лише якщо подивитися на все в цілому то аж мені страшно!А як би ти мене не спамятав,то взагалі був би -експонат.Ти видів,трубок і всяких запчастин в мене много.Все вкрутив би.
     

    Вкладення:

  6. ocrimenco

    ocrimenco Майстер

    Повідомлення:
    98
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    запорожье
    а можете стрелками и подписать что где и куда течет.на линии в дом на батареи у вас свой насос ?нет ли линейной схемы .заранее спасибо
     

    Вкладення:

    • схема.jpg
      схема.jpg
      Розмір файлу:
      153,6 КБ
      Переглядів:
      96
  7. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Не можу.Не вмію.Не знаю як то зробити.Вже пробував.
    Та Ви правильно намалювали,так і є-чевона верхня труба це подача з ТА ,з самого верху.І правильно пішло на БКН,зворотку з нього не замалювали,це едина не замальована мідна трубка.Насос,який гонить воду на радіатори,цей зелений Віло,а нижче нього зразу виносний датчик від термоголовки техходовика,який мішає подачу води виставленої темп-ри.Замічав , бувало таке ,що зворотка верталася 40 С,а подача 42 С виставлено,лише 2 С добавляло гарячої води і майже всью зворотку знову в батареї пхало.
    Там видно 3 насоси,цей з білою кришечкою до уваги не беріть,то рециркуляція гарячої води.А світла кришечка означає що основа(база,"улитка")в нього не з чавуну,а з нержавійки.
    Ще одного не видно,не ставало місця йому в котельні,і трудится він в гаражі,через стіну,на байпасі.
    А ще один має бути встановлений на ТП,зараз нема там нічого.Просто яка вода іде в радіатори ,то така і в труби ТП.Максимум 50 С. 45 було,50 ще не пускав.
     
  8. ocrimenco

    ocrimenco Майстер

    Повідомлення:
    98
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    запорожье
    так правильно ?а что за синяя труба уходит вправо?
     

    Вкладення:

    • проба.jpg
      проба.jpg
      Розмір файлу:
      84 КБ
      Переглядів:
      74
    meroro подобається це.
  9. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Майже,трохи не так.Там де Ви намалювали БКН,там стоїть ТА,а БКН висить зліва,трохи його видно,одітий в оцинковку.І ця голуба труба якраз пішла в ТА-це зворотка від БКН.Зарз Вам пошукаю ще фото,може стане ясніше.
    З датчиком все правильно,з батареями також,тільки в мене променева схема на радіатори.Значить труба,котра пішла вже (по вашому малюнку)на батареї,спочатку пішла в колектор.Тоже старе фото має бути,неправильно там зроблено,треба переробляти ТП.
     

    Вкладення:

    ocrimenco подобається це.
  10. ocrimenco

    ocrimenco Майстер

    Повідомлення:
    98
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    запорожье
    исправил
     

    Вкладення:

    satok та meroro подобається це.

Поділитися цією сторінкою