Як я робив ТА

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем meroro, 15 лис 2016.

  1. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Монтіровкою,ломіком не хотіло.
    --- добавлено: 15 лис 2016 у 16:32 ---
    Уже навіть не дуже памятаю.Допоміг у придбанні той самий-Іван 55555.Запитайте його.Дешевше ніж він мені найшов-я не зустрічав ніде,а вже шукав років півтора.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 23 лис 2016
    yumikha та Энки подобається це.
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    по 50Є одна,чи 55Є.сам забув.я готові ТА купую.немаю я часу на ці всі цапіни,сусіди,і.т.д.ну любить @meroro, помучити себе:).
     
    Энки, meroro та wertyhzaza подобається це.
  3. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    О,сам-@Іван 55555, "намалювався"d:).
    1-Сусіда не мучив,він по щось прийшов.А цапіною за щастя потиснути,просто я Тобі її не давав навіть потримати,строго виписую в якості "поощренія".За супер видатні досягнення.
    2-Чого моя Леся себе почала погано почувати після твого від"їзду?Каже що нудить і голова болить?Не твоя "робота"?
    --- добавлено: 15 лис 2016 у 16:50 ---
    А цапіна мені ще не раз помогала,навіть аби підперти,коли крутилася бочка.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 23 лис 2016
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    papa
     
    Останнє редагування модератором: 23 лис 2016
  5. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    @Іван 55555, не вірив що я зроблю ТА за три дні.А зробив!
    Файний хлопець.Як варив бочку,то йому відправляв фото 2 рази на день- в обід і вечером.А він вже по фото корективи вносив по телефону,скайпу.Від початку до самого заершення він був в курсі.Без него я би ще не раз переробляв.Дякую Ваня.
    --- добавлено: 15 лис 2016 у 16:59 ---
    Ти тим ксьонзом намікнув що скоро хрестини?
    --- добавлено: 15 лис 2016 у 17:12 ---
    Продовжуем.
    Стики зійшлися за допомогою"вічного" інструмента.Обварив,думав останній штрих.Ага!(попереду опресовка)
    Прогнав на муфтах різбу під манометри.Не було лишнім.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 23 лис 2016
    Den+, Энки та Володимир П подобається це.
  6. Floping

    Floping Підмайстер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    55
    Адреса:
    Київська обл.
    Водой давите, воздухом настоятельно не рекомендуется, опасно!!!
     
    o.neymark, satok, Алекс Иваныч та ще 1-му подобається це.
  7. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Дякую.Пізно.ТА вже готовий і близько 20 днів в дії.То в мене такі"мемуари",фото залишилося - @Іван 55555, відчитувався.А зараз згадую і викладаю.
    --- добавлено: 15 лис 2016 у 20:13 ---
    Перекусив,продовжую.
    Попросив у своєї Лесі якусь тряпку,саму "лецту",масло витирати що різьби після зварти поправляв.
    І що вона мені дала!Півроку тому я її подарував ту футболку.Думав буде носити і берегти хотя би років до 75. З якою "любовью"можна було так знищити за стільки часу?!В мене ще є такі лахи що в них я був на шкільному випускному!А то 89 рік.Та і не сказав би що то була тряпка.Ще мож було носити а носити.
    --- добавлено: 15 лис 2016 у 20:31 ---
    Попросив жінку раз рулетку потриматиПрийшла потримала поки я фотографував.Запитав чого так скоро списала футболку з логотипом,відповіла що як мене не було то кожний день носила, всі вже прочитали і знають.Сумніваюся,но трохи відлягло.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 23 лис 2016
    o.neymark, swwsww та Энки подобається це.
  8. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Заглушки з кранами закручені,манометр тоже-пішов кач!Була настанова від@Іван 55555, 6 атмосфер.
    --- добавлено: 15 лис 2016 у 21:43 ---
    Думав раз-два.Потримаю в руках,скоренько надує 6,відрапортую і все.Та не так все просто.Після годинного тримання,стрілка на манометрі ледь піднялася-0,6 атм.Засумнівався в справності манометра,ще прикрутив один.Так само показало.Значить манометр робочий,просто літраж не малий.Взяв піною мильною все провіряти.Тихо.Прикрутив від компресора щтуцер наметрво,включив компресор ще на півтори години.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 23 лис 2016
  9. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Накачав близько 2.5 атм.Провірив піною,кран пропусскав потроху,на заглушці було чуть.Но,були і свищі!!штуки 3.Зверху не видно нічо,а от коли болгаркою зняв зварний шов,знайшов пори.такі маленькі, як би голкою пробив.Думаю,що томуколи я зварював,якраз там,на одній з половинок не зняв ржавчину.І ще в масці бачив що піднімалося.
    Зразу,після піни не було нічо,а от коли майже по всії швах піна висохла,то там де були дирочки появилися горбики з піни.
    Шов зшліфував,по новому заварив.Висновок-для зварки напівавтоматом треба чистити до чистого металу.
    І я то знав,але, треба було круг міняти на зачисний,та і скільки там тої ржавчини.
    --- добавлено: 15 лис 2016 у 23:49 ---
    Опресовку продовжив.Годин 6-8 компресор мій качав(!).Мембрамний він у мене,саморобний.Колись виміняв за мопед.Після обіду,я зрозумів,щоодин з нас(компресор або я)не витримає.Перестав його мучити ,виключив.
    @Іван 55555, сказав-"треба 6атм.,ніяких 3!3 то його робоча температура.А метал,при нагріванні розширюється",та і правильно сказав.Накачав 5,5,олінив.Тихо.А бочка аж дзвенить!Залишив на ніч.Ранком так само.Є!
    Обробив майбутній ТА перетворювачем іржі,помалював.Малював вже не компресором,а з ТА-штуцер був закручений,пульвер пристроїв,краник чууть-чуть відкрив і дай Бог всім малярам такий ресівер!!!Я вже малював і вздовж і впоперек і всяко,а стрілка на манометрі не опустилася на 1\10.Як відкрив кран 2",добре що направив його на вулицю,все листя з горіха,що лежало метрах в 5-ти,полетіло до сусіда через дорогу.Дорогу не було видно через порох.А гул такий стояв як в аеропорту коло літака.Повітря випустив а з крана повисла сосулька з леду(надворі + 10-14),напевно фізика.
    --- добавлено: 15 лис 2016 у 23:50 ---
    Ще не все...
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 23 лис 2016
    s_fly, stryzhko, o.neymark та 5 іншим подобається це.
  10. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Треба утепляти.Найшов де в нас(Долина) напилюють ППУ тверду.
    Напилили(дуже дорого),привіз. Двері в котельні -99 см,діаметр ТА 85,напилили 7-8 см.Не пролазить.
     

    Вкладення:

    satok та o.neymark подобається це.

Поділитися цією сторінкою