Металообробні верстати в столярній майстерні

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем woxhol, 9 лис 2016.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Ще є зворотні.
    Попробую вечором добре заточити різець,та заготовка що я пробував це якийсь палець,я цементований слой з нього "згриз" ельбором але сталюка все одно твердюча.Може заготовку просто відгинало?При відводі супорта вправо заготовку "писало" різцем.Затиснути З/Б не можу бо вона не налаштовани взагалі і не буде ясно через що конусить.В любому випадку теба починати з провірки радіального люфта валу.Вечором опишу процедуру і фото нароблю.
     
  2. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    Абсолютної жорскості і точності від вашого верстата не чекайте (вибачте), він не розрахований для роботи на виробництві де вимоги до повторюваності розмірів жорсткі(я трохи працював в машинобудуванні). ІТ - верстат ремонтних майстерень, призначений неспішно проточити запасну - ремонтну деталюху, за три проходи - за три, за шість - за шість. (Моя особиста думка, яка не претендує на істину в останній інстанції).
     
  3. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Не вибачайтесь бо я це все прекрасно розумію,я про цей станок багато читав різного,і доброго і поганого ,в кінці кінців "курс молодого бойца"я пройду на ньому а потім будем думати про серйозний верстат:-D.
    --- добавлено: 5 гру 2016 у 15:53 ---
    Ще питання:в якій позиції відносно нульового сателіту стартує перший кулачок?В мережі така інформація дуже різна,хто говорить що перший стартує під нульовим хто говорить що перед нульовимdntknwЯк можна при тих чи інших обставинах міняти позиції номерів?
     
    Останнє редагування модератором: 13 гру 2016
  4. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    Це як релігія - в якого бога вірити - вирішуєте самі, але мусите триматися цієї релігії до смерті патрона, тобто як Ви поставите і розточите кулачки - вирішуєте Ви, для того щоб биття було мінімальним мусите притримуватись того порядку в якому кулачки були розточені. У нас на заводі ставили перший перед нульовим сателітом, дальній, ближній - другий, третій нижній кулачок. Корисно поставити мітку на патроні і шпінделі щоб патрон ставав на шпіндель в тому самому положенні після того як його знімали.
     
  5. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Є інформація по цифрам:при сусиллі десь 50 кг(лом через важіль)на валу 0.05мм,до внутрішнього конуса вала я індикатором добратись не можу,початок конусу затовчений а значить і міряти там безтолку,трохи натягнув і зробив 0.01 мм,биття посадочного конуса патона 0.025 думаю легенько поправлю.
    --- добавлено: 5 гру 2016 у 19:22 ---
    Там є котрольна втулка,як не крути він інакше не стане,хіба втулку помітити бо місць під неї два але при перестановці патрона втулка лишається на шайбі.
     
    Останнє редагування модератором: 13 гру 2016
  6. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    Ну "биение" посадочного місця під патрон особливо на точність не вплине - патрон кріпится нерухомо, а кулачки Ви розточите, гірше буде як провалите посадочне і в посадкі появиться люфт. В подшипнику 0,01 то це добре виводити в 0 неможна підшипнику треба розширюватися при нагріванні. На даний час виставляйте конус поворотом передньої бабки і вперед до перемоги.
     
    woxhol подобається це.
  7. fermer

    fermer Майстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    55
  8. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Дякую,я бачив це відео.Вважаю некоректно виставляти п\б відносно з\б,передня бабка(вал станка) повинна стояти перпендикулярно поперечній подачі і паралельно супорту а значить його направляючим, тому що ні супорт ні поперечна регулювання не мають(по крайній мірі в мене)регулювати можна малу продольну(не суттєво) передню і задню бабаку.Задня має досить широкі регулювання і регулюється в самому кінці.
    --- добавлено: 6 гру 2016 у 00:02 ---
    перша спроба -невдала,6 болтів відпустив-бабка не крутиться,рухається вверх але не крутиться,думав прилипла але ні,отвори вже не мають регульованого запасу.В болтах різьба на весь болт,думаю по одному відкручу і вкінці проточу,появиться місце для регулювання.Треба всього навсього десятку на радіус.
     
    Останнє редагування модератором: 13 гру 2016
  9. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    http://www.chipmaker.ru/topic/97092/page__st__220 там описана процедура, точніше вказано де регулювальні болти, ви мабуть відпустили тільки ті що тримають ПБ від вертикального переміщення.
     
    woxhol подобається це.
  10. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    :-[добре що я сьогодні не мав часу:-Dдякую,Ви врятували болти.
     

Поділитися цією сторінкою