Питання по ТА

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем DoctorMED, 4 лис 2016.

  1. DoctorMED

    DoctorMED Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    тут
    Доброго дня ! В мене зараз працює така система опалення. Хочу запитати Вашу думку щодо позиції трубки, котра вварена в середину ТА. Чи доцільно таке розміщення, чи краще при нагоді переварити її в самий низ? При такому ввімкненні після протопки зверху може бути 93, а посередині - 70 градусів. Але система вистигає до 58 вгорі, 40-42 посередині орієнтовно за 10 годин при температурі на вулиці біля 5-7 градусів (котельня і всі труби утеплені фольгованою мінватою 50мм ).

    І ще одне питання по ГВС. Котельня знаходиться в гаражі за 10 метрів від будинку. Під землею прокладена теплотраса, труби - поліпропілен 20мм, утеплені мін ватою. Так от, коли ТА гарячий, вода в ГВС потрапляє загаряча, і я так розумію що витрачається зайве тепло, так як водою (а це практично 70-90 градусів) заповнюються труби під землею. Потім по мірі охолодження ТА, вода досягає комфортної температури. Думав поставити триходовий клапан з головкою на вхід теплообмінника, але іноді треба тепліша вода (наприклад для ванної), іноді холодніша - не буду ж бігати в котельню регулювати кожен раз. Та й дорого таке задоволення. Можливо ще якийсь вихід є? Дякую.
    20161104_132450.jpg
     
  2. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто

    Мало.

    Так. Триходовий між ТА та ПТО, датчик на вихід готової води з ПТО. Не буде так вимішувати ТА.
    А бо підмішуючий для ГВС(без головки з датчиком) після ПТО.

    Виставите 45-55, а як треба холоднішу то підмішаєте дома на змішувічі, краном.
     
    Останнє редагування: 5 лис 2016

Поділитися цією сторінкою