ТН повітря-вода на базі зовнішнього блоку опалюючого кондиціонера

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем Мирослав, 4 лис 2016.

  1. sergey1967

    sergey1967 Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    17
    теплообменник фреон-вода, покупал новый. давление не знаю, думаю позже врезать манометр, разморозка полностью алгоритм работы кондиционера- час работа-4 минуты оттайка, опять час работы-4минуты оттайка.
    0,64 квт его потребление, рабочий ток 3 ,3 ампера на фото. А вообще 2,9-3 ампера. Верхние температуры -вода, нижние температуры - фреон. Оптимально жидкий фреон (нижние показания) равен обратке системы отопления. Но идеальными условия не бывают. Разница доходила до 2 ,5град. .
    Размер ТО примерно 35*5*7 см.
     
    988888 та Ol-Dob подобається це.
  2. sergey1967

    sergey1967 Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    17
    Появилось желание собрать следующую модель, уже помощнее.
     
  3. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Сергій, гратулюю до ваших успіхів. Мій проект завис - зима принесла ряд різнопланових проблем, включаючи високі рахунки за газ (субсидією не користуюсь), так що доводити все це до пуття буду влітку.

    Що до теплообмінника - я теж скористався покупним: "Паяный пластинчатый теплообменник ALFA LAVAL СВН16-25H" від "интернет-магазина теплотехники "TTSK"" Ціна питання 2200 грн плюс пересилка і комісія за переказ грошей. Фітінги для під'єднання фреонових магістралей купував і підпаював окремо (описано вище в темі).

    DSCN6600.jpg
     
    sergey1967 подобається це.
  4. sergey1967

    sergey1967 Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    17
    Осталось организовать фреоновую магистраль и врезать ПТО в систему отопления. И обязательно манометр во фреоновую линию.
     
    Мирослав подобається це.
  5. sergey1967

    sergey1967 Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    17
    У меня в систему отопления включены солнечные коллектора для поддержки отопления. так вот, солнце вышло, ТН сразу отключился. Теперь включится вечером, после того, как остынет аккумулирующая емкость.
     
    988888 та Мирослав подобається це.
  6. 4587derek

    4587derek Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    7
     
  7. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    @4587derek, справа в тому, що всі виходи з теплообмінника були під плоский фланець з різьбою. Довелося паяти перехідники для фреонової магістралі.
    Я писав на попередній сторінці: "Паяв не я, маю колегу недалеко, варить аргоном і паяє багатьма способами, має різні гораки, припої і флюси, має досвід паяння теплообмінників для котлів. Мені виконав пайку твердим припоєм із вмістом срібла і якимось хитрим флюсом, здається вюртовським. Фітінги проточили до щільного входження у патрубок радіатора і паяли, як описав дві сторінки тому пан @birel, занурюючи теплообмінник у воду. Занурювали так, щоб повністю закривало пластини."
     
  8. 4587derek

    4587derek Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    7
    Я про те, що вхід- вихід правильно?
     
  9. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Для мого випадку - так. радіатор буде розташований вертикально, після газового котла, вхід гарячого фреону - зверху, вихід зрідженого фреону - знизу, напрямок руху води в системі опалення - навпаки.
     
  10. 4587derek

    4587derek Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    7
    тяга в газовому котлі буде вихолоджувати ситему. потрібно або закривати шибер димоходу, або ставити теплообмінник паралельно котлу. Вхід фреону зверху, вихід -знизу. Вхід води знизу, вихід води звеху. У вашого теплообмінника фреон потрібно подавати в ті штуцери, біля котрих видавлені риски.
     

Поділитися цією сторінкою