КПД

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Smarodina, 29 жов 2016.

  1. Smarodina

    Smarodina Прораб

    Повідомлення:
    503
    Симпатії:
    258
    Адреса:
    Харьков
    кпд улетело в трубу... как по мне это очень большая температура... и от такой температуры нет дыма.

    у меня сейчас на пеллетах температура дымохода редко доходит до 100С и то когда вода уже 95С... максимум разница между температурой воды и дымогазов 20С.
     
  2. Михайло333

    Михайло333 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    1
    Так то пелетник. Яка площа теплообмінника і скільки кВт*ч видає котел в такому режимі? 250 держалось практично в ручному режимі, тобто час від часу крутив регулятор РТ, поки що немає ніякої автоматики щоб держати задану температуру на виході. 200-300 для шахтника я так розумію що це норма
     
  3. Smarodina

    Smarodina Прораб

    Повідомлення:
    503
    Симпатії:
    258
    Адреса:
    Харьков
    это шахтник с гравитационной горелкой

    [​IMG]

    а сам котел такой

    [​IMG]

    на дровах дымоход 120-130 градусов
     
  4. Михайло333

    Михайло333 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    1
    120-130 я також можу тримати, але факела в камері дожигу не буде, і дим буде, і потужність буде менша. Незрозуміло як економніше буде в моєму випадку.
     
  5. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Як міряєте температру димогазів? Бо якщо 100 гр.-температура димоходу(як написано у Вашому пості) то температура димогазів(термопарою по центру )буде за 200гр.
     
  6. Smarodina

    Smarodina Прораб

    Повідомлення:
    503
    Симпатії:
    258
    Адреса:
    Харьков
    температуру меряю внутри трубы таким градусником:

    https://ru.aliexpress.com/item/Stai...32567627473.html?spm=2114.13010608.0.0.nI6gvK

    было бы 200С, не было бы 91-92% КПД на пеллетах
     
  7. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    @Smarodina, Не знаю як в Вас,а в мене термометр і термопара мультиметра показують різні температури.Термометр показує на 50-80 гр. менше,залежно від інтенсивності горіння.Не думаю,що він бракований,просто скоріше за все розрахований для вимірювання температури рідин,так що не дуже йому довіряйте...
    --- добавлено: 21 лют 2017 у 09:49 ---
    В Вас на фото побачив на ТА стоїть термостат W1209,яку функцію він в Вас виконує?Бо в мене лежить без діла,не знаю куди притулити:).
     
    Останнє редагування модератором: 1 бер 2017
  8. Smarodina

    Smarodina Прораб

    Повідомлення:
    503
    Симпатії:
    258
    Адреса:
    Харьков
    функцию градусника, и не для измерений, а только для визуального контроля остатка тепла, их 5 штук.
    для измерений использую датчик D18S20.
     
  9. IgorKIE

    IgorKIE Бригадир

    Повідомлення:
    322
    Симпатії:
    145
    Заявлять и писать можно все что угодно.
    "...Чистый атмосферный воздух у поверхности Земли имеет следующий химический состав: кислород – 20,93%, углекислый газ – 0,03-0,04%,азот – 78,1%, аргон, гелий, криптон 1%........."
    Для 1кг дров необходимо 6кг воздуха. Кислород сожгли, все остальное мы нагреваем и выбрасываем через трубу на улицу. И это без учета реального процесса, теоретически. Посмотрите КПД лучших тепловых машин. 50-60% максимум.
    60% это еще Вы и много насчитали.
    ..................
    DS18B20 - макс. измеряемая температура 125гр. Измерять температуру дым. газов им не корректно.
     
    Останнє редагування: 21 лют 2017
  10. Smarodina

    Smarodina Прораб

    Повідомлення:
    503
    Симпатії:
    258
    Адреса:
    Харьков

    ну так и меряю я им воду в ТА
     

Поділитися цією сторінкою