КПД

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Smarodina, 29 жов 2016.

  1. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Ви думали отримати 90% кпд як із рекламних буклетів?:)
    Я навіть не уявляю який коефіцієнт у моєму котлі, який більшість часу тліє.:(
     
  2. Михайло333

    Михайло333 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    1
    В цій тему в чоловіка 85 вийшло. Холмов заявляє 84%. Я очікував хоть 70-75, а не 60%
     
  3. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Залежить від багатьох факторів. На стенді одне, в житті інше. Це як витрати палива в автомобілі- досить умовно.
     
  4. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Ну то не факт...
    А як міряли?
     
  5. Михайло333

    Михайло333 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    1
    Тепловтрати приміщення прощитані по програмі.
    В димоході температура мірялась термопарою яка знаходится в середині в центрі димоходу, як можна ближче до котла, тобто по всіх правилах.
     
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    кВт - це потужність. Ви пишите про кВт-год, чи кВт*год, чи кВтгод - про кількість. По-перше, це просто неграмотно, це як писати ім'я з малої букви, чи як писати "приїжати".., а подруге це заплутує в першу чергу Вас самого. Коли в доповіді кілометри з літрами називають кінськими силами, то доповідь потроху втрачає зміст і сенс.
    Межа застосування Корисної Дії опалювального агрегату перебуває на зовнішній поверхні будівлі, і на перетинах отворів назовні будівлі.
    Тобто,
    Ви нічого не взнали.
    Поки Ви нагрівали дві тони води, будівля втрачала тепло, яке Ви не порахували.
    Мабуть найпростіший спосіб визначити ККД роботи котла, це вирахувати співвідношення між, з одного боку, швидкістю згоряння маси палива, із відомою теплотворною здатністю; з іншого боку проінтегровані за той же час, масова витрата теплоносія із температурами подачі-зворотки, плюс проінтегровані масова витрата через димар із температурами зовн. повітря та температурою газів на перетині димаря, що на зовнішній межі будівлі, плюс приблизно проінтегрувати втрати тепла поверхнею обшивки котла. Таким чином, можна буде більш-менш точніше визначити ККД котла.
     
  7. Михайло333

    Михайло333 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    1
    По написанню вибачайте, я не особо в цьому розбираюсь. В розрахунках я десь помилився?
    Приміщення можна брати до розрахунку тільке те де встановлено ТА і котел, я вказав що це близько 2-3кВт*ч, котел працює тільки на нагрів ТА, будинок відключено
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Нема сенсу шукати помилки в розрахунках, коли розрахунки не враховують велику кількість показників, а другу велику кількість показників враховують дуже приблизно.
    Так само за стилем, можна допустити, що похибка Ваших розрахунків може складати близько 30%. Тобто, якщо Ви отримали в результаті ККД 60%, то реальний може перебувати десь в межах 60...90%.
    Тобто, Ви нічого не взнали в результаті.
     
  9. Михайло333

    Михайло333 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    1
    ок, не дізнався так не дізнався. Питання не по темі, чи одинакова кількість енергії потрібна для нагріву води на 5 градусів з 20 градусів, і нагріву води на 5 градусів з 70 градусів
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Лабораторно - так. Однаково.
    Але, протягом процессу нагрівання, напевно що втрати тепла устанвкою що досліджуєтся, будуть різні. Якщо, наприклад, в приміщенні з досліджуваною установкою буде +25, то нагрів з 20 до 25 пройде швидше.
    А нагрів з 70 до 75 повільніше, бо установка буде втрачати тепло.
    А в дзеркальній сфері у вакуумі, кількість енергіі потрібна однакова.
     
    Михайло333 подобається це.

Поділитися цією сторінкою