Идеи обретали законченное техническое решение

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Kiry, 17 жов 2016.

  1. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    @peps08, Не очень удачно вершков нахвататsя (это я о sвоей перsоне).Котлы раньше пыталsя раsчитывать но нового ничего не выходило,получалоsь такое как у вsех в итоге.Работы правильно раsчитать эти дела s нуля очень много,у меня лично терпения не хватает,а потом еще и оsтальное по мелочи время отбирает.Это я говорю к тому,что углубитsя бы не много нужно наверное в конsтрукцию и раsположение 2 и 3 плаsтинчатого.На работе нервы sегодня подпортили.Отдохну и мож не много перериsую конвекцию.Проsто поsмотрите,еsли будет беsполезно или вредно,то утиль)
    --- добавлено: 18 жов 2016 у 18:09 ---
    Понятно что цель была показать движение ПП,но sам агрегат,не то что-бы sырой но уsтаревшей проsтецкой модели.Как вот можно людей обманывать на таких чудищах?.И вид sтрашнючий.Двери хотя бы делать научилиsь.Вот кто это делает такое?
     
    Останнє редагування модератором: 26 жов 2016
    peps08 подобається це.
  2. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Термит однакоко. Ничего хорошего. Если речь о встречном горении , то это таймень. Мне лично больше по душе калвисовская схема .
     
    Дмитрий ДАР, silverneo, amasis15 та 3 іншим подобається це.
  3. Kiry

    Kiry Підмайстер

    Повідомлення:
    43
    Симпатії:
    26
    Схема робоча а хороша чі погана то смаки різні.
     
  4. Kiry

    Kiry Підмайстер

    Повідомлення:
    43
    Симпатії:
    26
    Якщо для розпалу котла та максимальному набору температури (форсаж) використовувати схему подачі ПП під колосники а коли котел вийшов на режим, мінімальний режим перейти на зустрічну подачу ПП .
     
  5. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Для розуміння хоч схему намалюйте.hello
     
  6. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    Це щось типу з фронтальної зони заслонки РТ
     
  7. Kiry

    Kiry Підмайстер

    Повідомлення:
    43
    Симпатії:
    26
    Може зі схемою буде зрозуміліше. От тільки не знаю чи буде її видно.
     

    Вкладення:

  8. serg75

    serg75 Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Теоретично, як на мене неспеціаліста, схема цікава. Але:
    1. Чи не зависнуть дрова, якщо горітиме тільки біля газвікна. Заслонка РТ закрита - ми ж намагаємося отримати мінімальну потужність з горінням закладки.
    2. Де гарантія, що ця мінімальна потужність не закип'ятить котел, якщо не буде відбору тепла. Канал зустрічної подачі без заслонки. Або, треба на цей канал додавати ще одну заслонку з приводом від давача максимальної температури.
    3. Якщо вже й робити такий котел (якщо проблеми 1 немає), то для вирішення проблеми 2 повинна бути можливість автоматично регулювати мінімальну потужність під тепловтрати будинку в конкретний момент. Ми же не маємо постійної температури на вулиці протягом навіть місяця, не говорячи вже про весь опалювальний сезон. Думаю, це буде складнувато.
     
  9. Kiry

    Kiry Підмайстер

    Повідомлення:
    43
    Симпатії:
    26
    1 Думаю камеру горіння футерувати вогнетривкою цеглою. Я думаю футеровка стабілізує горіння на мінімуму за рахунок акумуляції тепла цеглою. Приклади роботи котлів зі зустрічною подачею ПП є. Але там є що вдосконалювати.

    2. Для мінімальної потужності необхідно зменшити полощу відбору тепла ТО. Тут треба думати яким чином це робити.

    3. Автоматичне регулювання обов’язкове. Або електричне , або механічний РТ.
     
  10. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Не факт
     
    CAM подобається це.

Поділитися цією сторінкою