Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем PretorKN, 28 гру 2009.

  1. PretorKN

    PretorKN Новачок

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    На рахунок входу я точно впевнений що 26 а на виході 20. І так на всіх грібьонках.
    я сьогодні відлучався і переконувався

    Добавлено через 2 минуты 43 секунды
    Тепла підлога окремою грібьонкою на першому фото з правої сторони там 3 крани

    План я можу начеркати а вот "теплове навантаження приміщень" що під цім розуміється ? яка бажана температура кімнати ?
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    раз так - то добре, я просто не бачив затискувача на 26 трубу.. відстав від технічного прогресу.. :)

    Добавлено через 59 секунд
    скільки кВт потрібно витрачати в приміщенні при -21С на вулиці.
     
  3. PretorKN

    PretorKN Новачок

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    Цього я не знаю :(
    але якщо підкажете як вираховувати то спробую вирахувати...

    То що план креслити ?
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    проект будинку маєте? там понинно бути пораховано. Якщо нема - тоді потрібно вираховувати тепловтрати через кожну стіну, стелю і підлогу приміщення.
    Для цього необхідно знати теплову провідність конструкції стіни і температуру з двох стрін цієї стіни. Перемножуєте величину теплової провідності на площу стіни і на різницю температур. Так само для стелі і підлоги. Якщо є вікна, двері - для них вираховуйте окремо (у них теплопровідність значно більша) і сумуєте з отриманими результатами стін, підлоги і стелі. Якщо приміщення житлове - тоді ще необхідно додати тепловтрати при вентиляції. Ось так, в двох словах.
    Теплопровідність- обернена величина до теплового опору. Тобто рахуєте теплоопір "бутерброду" стіни шляхом додавання топлоопорів складових цього "бутерброду" і знаходите обернену величину. Дані про теплоопір складових беремо з довідників.

    Добавлено через 1 минуту 59 секунд
    кресліть, але з довжинами і поворотами (всіма)

    Добавлено через 24 минуты 43 секунды
    можете не рахувати тепловтрати, а вкажіть які де радіатори стоять, а вже під них підберемо труби
     
  5. PretorKN

    PretorKN Новачок

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    Якщо зроблю таким чином буде зрозуміло ?

    Радіатори ідуть всі 1600*800 грубини середньої

    [​IMG]
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    стальні панельні? чи чавунні?. Радіатори - основні споживачі тепла від котла,тому необхідно точно знати їх потужність при певному режимі (наприклад подача 75, зворотка - 55, температура в кумнаті +20С). Якщо маєте етикетку з радіатора - вишліть її фото. У будинку всі радіатори - однакові?
     
  7. PretorKN

    PretorKN Новачок

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    Ступив :)
    Радіатори стальні, фіртими "Termotehnik" ця фірма в ходить в ту саму групу компаній що і "Stelrad".
    В подвалі всі одинакових розмірів.
    Якщо буде такий план зрозумілий на наступних поверхах конкретно розпишу які радіатори де знаходяться.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    тоді не знаю такої висоти: 800 мм. Стандарт - 300, 400, 500, 600, 900.
    Також вони бувають 11 (одна панель ореберена), 21 (одна панель оребрена, друга без оребрення), 22 (дві панелі оребрені), 33 (три панелі оребрені). То які у вас радіатори?

    Добавлено через 3 часа 38 минут 19 секунд
    план зрозумілий - малюйте
     
  9. b_andriy

    b_andriy Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Львівська обл.
    Re: Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    а якщо різниця температур між подачою і обраткою невелика але батереї гарячі, то погано чи добре? чим можна заміряти температуру вході в батерею і на виході (треби ПП)
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    1) це дуже добре. Це означає що максимальна площа радіатора має максимальну температуру, отже максимально ефективно працює. Такого режиму можна добитися тільки інтенсивною циркуляцією теплоносія через радіатор, зробити таку циркуляцію - не дешево (хоча якщо теплоносій підвищеної корозійної активності - може повимивати дірки в радіаторі :) ).
    2) Якщо труби поліпропіленові, то це тільки збільшує час заміру температури, оскільки поліпропілен має великий тепловий опір в порівнянні з іншими матеріалами і значну товщину. Заміряти можна звичайним термометром із відповідним діапазоном виміру (0-100С). Приставте чутливу частину термометру до труби (а краще притулити до термовентиля, після термоклапану, але перед радіатором) і омотати це місце контакту разом з термометром хорошим теплоізолятором, так, щоб повітря з приміщення не проникало у зону контакту термометра і вентиля (можна обмотати рушником цілий вентиль, разом з термометром, залишивши видимою індикаторну частину термометра). За деякий час покази термометру стабілізуються і ви побачите на термометрі температуру теплоносія на вході в радіатор. :) Якщо прикручена до термовентиля термоголовка - тоді її не потрібно обмотувати теплоізолятором. Вихідну температуру міряємо так само, тільки маніпулюємо з вихідним вентилем.
    Якщо радіатори з нижнім під"єднанням - тоді проводимо тажу ж роботу, але з блоком нижніх кранів радіатора.
     

Поділитися цією сторінкою