Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Всім привіт. Скоро настане час коли на сторінках цієї теми я викладу креслення котла 25 кВт.
    Зараз іде відшліфовування і перевірка креслення. Для того щоб можна було б уявити як він буде виглядати викладаю варіанти на яких я зупинився. Фінальний варіант буде трішки змінений.
    Викладаю малюнок як я планую подавати вторинне повітря. Приймаю всі слушні зауваження і поради. Котрі обіцяю врахувати.
    Котел 25 кВт (Загальний вигляд).jpg Котел 25 кВт (Загальний вигляд 2).jpg Газове вікно-1.jpg
     
  2. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Ревізія теплообмінника думаю краще збоку а не ззаду.
     
    Лютий_Бандерівець, параска та Papp Janos подобається це.
  3. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Погоджуюсь. Нехай кожен вибирає на яку сторону робити. Конструкція це дозволяє.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  4. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Там где футеровано, под нижним кирпичом вода лишняя,будет под футеровкой гнить,в моём Калвисе вся футеровка на голом металле без воды,наверное не зря на заводе это сделали,да и очаг горения не охлаждается.
     
  5. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @silverneo, на малюнку подачі вторинного повітря уже не має прямого контакту з теплообмінником з водою. Я вирішив щоб збалансувати зовнішні теплообмінники достатньо пропустити трубу наскрізь таким чином щоб зворотня вода що поступатиме в котел краще буде розподілятися. Ну і не буде корозії про яку Ви писали.
    --- добавлено: 7 жов 2016 у 14:25 ---
    Мене більше цікавить рішення по підігріву частини вторинного повітря черех полі колосники
     
    Останнє редагування модератором: 15 жов 2016
  6. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Теоретически мысль хорошая,ВВ нагреть, это для качества горения благо,синхронная подача тоже гуд,третичный в тему на сильно газящем,а вот как на практике поведут себя трубы,тут только экспериментально,но задумка хорошая.Длина дров какова,объём шахты,расширение к низу это хорошо,верхний люк тоже мне нравится,удобно,средней дверки как на меня не хватает,растопочную нужно правильно нарисовать,она должна перекрывать или второй или третий по необходимости,шибер дымохода нужен,а так интэрэсный агрегат.Площадь какая теплообменника,какие дымогазы в номинале прогнозируете.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  7. андрій бармалей

    андрій бармалей Майстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Ужгород
    дырки в шамоте для вв будут засоряться, разве что их сделать 3см в диаметре
     
  8. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    Думаю дверки верхні не потрібно робити на всю довжину шахти менше куритиме димом і отвори ВВ що в шамоті спрямувати вертикальною
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  9. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Довжина дров до 40 см. Шахта 36 ширина Довжина 40 Висота 95. Площу обрахував тільки десь папірець посіяв, в районі 3 метрів. Температуру димогазів планую опустити до 160-180 при горінні середньої інтенсивності. Колосники будуть з аустенітових труб 31 мм. Товщина стінки 4 мм. Газове вікно буде в шамоті і по боках.
    А з приводу бокових дверей чи верхніх я не можу вирішити, що краще.
    Розтопочна заслонка перекриває третій хід диму.

    погоджуюсь те що попаде в отвір просиплеться на низ.
     
  10. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Анатолій Іванович, задня стінка камери буде з нахилом, щоб не було зависання? І яку плануєте висоту газвікна відносно колосників?
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.

Поділитися цією сторінкою