Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. Микола учень

    Микола учень Бригадир

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    112
    Правельно потрібно щоб повітря з піддувала не мішало димогазам проходити під колосник
     
  2. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Колосник в мене має уклон,але не такий великий,щоб перекривав верх газ.вікнаКолосніки прорізами паралельно газ.вікну.Дрова загружаю паралельно газ.вікну.Пробував рушта перпендикулярно ГВ,ідрова також по різному,зупинився на цьому варіанті.
    --- добавлено: 8 бер 2017 у 13:36 ---
    Пішов ще раз глянув,може то забагато,ширина пластини десь 16см,впритик до дверей.Може відразу відрізати,зробити вужчу?Хоча відрізати завжди встигну... 20170308_132735.jpg 20170308_132756.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 16 бер 2017
  3. Микола учень

    Микола учень Бригадир

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    112
    Якщо колосники з нахилом то дрова поставте в поерек до газвікна
    --- добавлено: 8 бер 2017 у 13:42 ---
    Пластина має буби впритик до дверей а з другої сторони нижче колосників або підняти колосник 4- 5 від пластини
     
    Останнє редагування модератором: 16 бер 2017
  4. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Я пробував загружати дрова поперек газ вікна(то Ви маєте на увазі поліна ложити від дверей до ГВ в довжину?),але мені не сподобалось,бо часто зависають дрова і нерівномірне згоряння дров,біля газ.вікна швидше,а біля дверей стоять цілі.Але на мій погляд,якщо колосник під наклоном,то логічніше дрова складати паралельно до ГВ.Все горить однаково іспереду і ззаду.Після прогоряння закладки видно,що дрова таки скочувались вперед до ГВ,бо біля нього набагато більше жару.
     
  5. Микола учень

    Микола учень Бригадир

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    112
    Ми просто нерозуміємося потрібно щоб вони скочувалиь поіншому неможе бути
    --- добавлено: 8 бер 2017 у 14:28 ---
    Не від дверок в довжину а наоборот впоперек !
    --- добавлено: 8 бер 2017 у 14:29 ---
    Ви самі себе виправили
     
    Останнє редагування модератором: 16 бер 2017
    slavko.malynovsky, Papp Janos та predka подобається це.
  6. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Був колись такий віршик "так вони порозумілись,добре,що не посварились":-D
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  7. Микола учень

    Микола учень Бригадир

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    112
    Як результати
     
  8. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Ну,що Вам сказати...Одним словом якихось суттєвих змін я не помітив.Горить вже 3 години.З самого початку відразу зауважив,що котел дуже туго набирає температуру.Цілий час заглядав під кришку піддувала,чи димогази йдуть під рушта.Не йдуть.При відкритті нижніх дверей дим йде в котельню,бо погано горять дрова,що лежать з самого переду.Трохи завузив пластину,подумав може широка,поки результату не помітив.На рахунок диму,то що з пластиною,що без, однаковий легенький димок.Я взагалі з димом великих проблем не маю,просто думав може краще димогази допалюватись будуть.Зараз вже потемніло на дворі,так що добре,що скоріше розпалив,хоч щось понаблюдав.Може ще хтось пробував?Я Вам вірю,що в Вас воно працює,ну...але результат поки такий.Ще буду пробувати бавитись з шириною пластини,ставити вище,нижче,але то вже завтра.
     
    Владимир В подобається це.
  9. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @predka, Я тоже дрова загружаю вдоль к газ. окна, а проозоры колосника в поперек это очень важно, и не надо никаких пластинок. Дрова горят равномерно и зади и спереди, колосник горизонтальный, и еще одно, ПВ подаю только под колосники.
     
    predka подобається це.
  10. Микола учень

    Микола учень Бригадир

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    112
    Під кришкою піддувала нічого непобачите ,тільки привідкривши дверку зольника ви побачите дим який пре згори вниз .без пластини цього диму немає.У мене вікно г. зроблено з шамоту ,вторинний воздух через зольник у шамот ( дирки 12мм) і зверху труба з дирками .На відео видно повністю чистий вихлоп ( марево) може шамот робить свою роботу також. Без пластини в мене ішов дим легкий до 85- дальше чистий .Зпластиною дим пропадав повністю від10до 20мінут залежно віддров як швидко утвориться вугілля.в мене камера загрузки широка але не глибока . Горіння проходить біля газ вік.
     

Поділитися цією сторінкою