Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Саме так. Але за рахунок великої теплонапруженості і швидкості я вважаю що це буде корисно. А вже після ще добавлене третинне повітря для повного HI END.
    Колосники і газове вікно вид з перереду.jpg

    До речі забув дописати. Колосники з 5-ти труб. По боках їх не буде. Будуть пластини як у Калвіса.
    Площа прозорів колосників буде 360 см/2
    Ширина між колосниками 15 мм.
    Зовнішній діаметр труб колосників 31 мм. Внутрішній 25 мм. Товщина стінки 3 мм.
     
    Останнє редагування: 12 жов 2016
  2. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Понятно.Зазор между трубами колоsников будет что-то около 2 sм?.Лан ща на работу надо уйти,электриком поработать.Ой не прочитал,извините 15 мм.
     
  3. Kiry

    Kiry Підмайстер

    Повідомлення:
    43
    Симпатії:
    26
    Добрий день.

    ИМХО , що нижня подача ВП через труби не зовсім вдала. Отвори будить забиватися дрібними дровами, вугіллям, золою. Прочистити при постійному використанні не зовсім зручно. Тому ефективність їх визиває сумнів.
     
  4. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Я з Вами не погоджуюсь адже в класичних шахтних котла подача саме з низу. У моєму варіанті ймовірність забиття сміттям вища, зате мої колосники легко витягуватимуться для контролю. :Hi:

    Оскільки цей котел я хочу зробити для себе то я вирішив поексперементувати в ньому з турбулентним факелом на відміну від ламінарного. Тому я і вирішив подавати ВП з двох сторін. Хочу стерти чіткий кордон пульсуючого фронту полум'я. :facepalm:Ну і те що не догорить допалити третинним повітрям.
    Не знаю вийде чи ні але спробую. Якщо не вийде значить нижні отвори заглушу.:Hi:
     
    Александрhtcgrn та bogdan_1983 подобається це.
  5. Kiry

    Kiry Підмайстер

    Повідомлення:
    43
    Симпатії:
    26
    Ви мене не зрозуміли. Я тільки за подачу ВП з низу та й подача через трубки, щось нове. А от сам процес очищення системи подання ВП не досконалий, не практичний. Може необхідно додатковий люк для прочистки? Але в цьому котлі і так дверей хватає…
     
    peps08 подобається це.
  6. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.726
    Адреса:
    Ирпень
    В мене саме так зроблено: труби - шамот - отвори і ... навколо отворів чисто тому що
    "дує" з них і добряче, тому і чисто ... :)!

    В мене теж вони визивали сумніви, закрив їх "ватою" і ... котел почав працювати
    набагато краще по всім параметрам, але то вже інша тема: потрібно там ВП чи ні ... :)!
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  7. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Мда.Тут пока модернизируешь от первоначального вида время нужно.Загрузочная фронтальная дверца,это хорошо.Но Олекsандер1 тут прав.
     
  8. Nail

    Nail Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Ривне
    Для прочистки сажі з теплообмінника достатньо лючка, і краще бокового.
     
    Останнє редагування модератором: 21 жов 2016
  9. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    2 и 3 хода должны быть разной ширины,третий меньше как бы зажат немного,зачем так не спрашивайте,Калвис так делает,Венибе тоже,теоретически обосновать Юриййй может,прочистная сзади неудобно,боковая в приоритете,вышеназванные фирмы тоже отказались в пользу боковых,в КЗ отказались от теплосьема,а там от 20-30% площади работают,глупо терять этот телосьем,3 м2 теплообменник и 25 кВт мощность,а как же 1 м2-10кВт,можете на минимальных, ТУХ уронить до точки росы,конденсат попрет.
     
    Ches та express150 подобається це.
  10. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Третий ход зажимаетsя по причине падения температуры уходящих,и ширина теплообменников разная это являетsя правильным sоотношением температуры дымовых газов к плаsтинчатым теплообменникам ,для более эффективного нагрева теплоноsителя.Только как это поsчитать не в курsе.Думаю автор знает.В противном sлучае можно получить точку роssы даже по sтенкам 3 теплообменника т.к не хватит температуры для прогрева до уровня не выпадения конденsата.
     
    Останнє редагування: 13 жов 2016
    полюс та silverneo подобається це.

Поділитися цією сторінкою