Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Та і в мене особих проблєм з тирсою і дровима нема, тож суперекономний котел мене не пече(поки шо:)).
    Головне шоб вистачило мені на хату і гараж, а це трохи більше 200метрів квадратних.Бо я в морози вже замахався бігать підкидать дрова в котел. В мене отой старий 30-літній котел , з двома люшками для кастрюль зверху...
     
  2. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    @Лютий_Бандерівець, если интересно я переделал такой котел в шахтный если есть желание посмотри тему котёл Малюк.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  3. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Доброго дня!
    Так. я продивився тему"Малюк", дякую
    Але мого котла вже простіше викинути ....Його вже неодноразово підварювали, він потроху протікає. і йому вже років з 30...
    А хочемо зробити по кресленнях Анатолія Івановича, тіко одноходовий з трубчатим теплообмінником. на стандартну висоту листа заліза в 1.25 метра. це тіко такі думки і сподівання, може якийсь момент і зміниться. Але за основу буде оцей котел з трубчастим ТО.
    Яка буде думка самого розробника котла - не знаю. Надіюсь Анатолій Іванович відгукнеться і порадить як краще зробити. Можливо й триходовий там, чи ше шось.Я вмію тіко трактори строїть і с/г машини, а котли - то вперше, і тільки собі. В мене й по тракторах, прицепах і кабінах роботи - море...
    Як ось на фото...
     

    Вкладення:

    slavko.malynovsky, николас15, onyx_75 та 2 іншим подобається це.
  4. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Майструйте. Все у Вас вийде. За основу візьміть мій 10 кВт, тільки висоту збільшіть. І площу газового вікна зробіть як у 20 кВт. Ну і замість пластинчатого теплобмінника вставте жаротрубний.
     
    slavko.malynovsky та Лютий_Бандерівець подобається це.
  5. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Дякую Вам велике!
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  6. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    slavko.malynovsky та Лютий_Бандерівець подобається це.
  7. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    В Вашем котле нельзя его шевелить.Если потухнет,то топлива нужно сжечь на то что-бы котел "разогнать",очень много.Это экономически не целесообразно.Камера загрузки Вы говорили 2,6 куба?.
     
    Киктенко подобається це.
  8. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Урррра!!!!! весна однакоюХолодная правда.Разобрал редуктор шлифовальной машинки,поменял смазку,разобрал электрррр дрельку поменял смазку,продул плазморез,продул сварку все снаружи вымыл,купил отрезные круги расходные на плазму,поставил тельфер на основу,покушал,поспал,сегодня доделал все что не доделал вчера,потому что должна закипеть работа в руках мастера Александра. (шучу))))d:)Огорчает что подорожало все.Все расходниеи дорогие.Еще картошку надо купить на посадку,литр солярки на мотоблок,заменить окно,на котором айсберг льда уже не первый год.Решил секономить в свое время и с экономил на свою голову поставив однокамерное окно с четырех камерным профилем,которое только в сарай можно поставить.Не экономьте на нужных вещах))).Век живи и век учись,выходит так.
    --- добавлено: Mar 4, 2017 7:21 AM ---
    Извиняюсь за мое дерзкое поведение на форуме,в этом году постараюсь себя сдерживать если это у меня получится конечно))) Этот год буду сидеть дома в основном,буду выполнять заказы.Угля на электростанции нету,и в ближайшем будущем в требуемых объемах не предвидится.Подвижной состав с углем приварен к путевым рельсам.На вопрос почему рельсы разобрали?,следует ответ что корреспонденты наговаривают.Они оказывается рельсы не разбирали,они приварили колеса к рельсе,да и то не все,только передние.А кто "ОНИ" ?))))))
     
    Останнє редагування модератором: 12 бер 2017
    Киктенко та Владимир В подобається це.
  9. Микола учень

    Микола учень Бригадир

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    112
    Доброго дня шановні форумчани .за натхнення Анатолія Ів. Я вже зварив декількаа котів, почав собі,закінчив родичам а також змайстрував котли glaz16 і зробив з цього висновок .щоб котел працював в бездимному режимі ,потрібно зовсім небагато.потрібно, поставити колосники під уклоном до газового вікна і пластину металу приварити нижче колосколосників до двери з піддувалом щоб дим ,який накопичується в шахті міг опуститися вниз і піти під решта. Пластина
    не дасть воздуху з піддувала помішати диму проходити по задній стінці в низу під решта і
    Ефективно обгоріти. І звичайно потрібно газове вікно викласти з шамот , вторинний воздух знизу через зольник через шамот . Все працює відмінно євро5. Незнаю як викласти відео своєї останньої роботи з пластиною . Дякую Анатолію Івановичу за натхнення! Починаєте робити все вийде.
     
  10. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @Микола учень, фото або схематично намалюте, трішки незрозумілоhello
     
    slavko.malynovsky подобається це.

Поділитися цією сторінкою