Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    А просто скопіювати той механізм у німців можна ж? Тіко в них мабуть все з якоїсь сталі нормальної все зроблене.Бо на металобазі мабуть все однакое зараз продають. Якось варив кулльтиватор з труб профільних, то полуавтоматом і проварить важко було, нове залізо, а шкварчало і кипіло наче як ржавчину варив...
     
    полюс подобається це.
  2. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Так звичайно. Шевелити потрібно коли вже корж утворився. Я думаю що це і так всі знають хто палив вугіллям.
     
  3. Радіоаматор

    Радіоаматор Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    36
    Пане Анатолію, поясніть будь ласка , чому впоперек топки? На польських котлах вздовж. Дякую.
     
  4. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Це я порадив самий простий варіант. Якщо добряче помучитись то можна і вздовж.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  5. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Доброго всім вечора і з св'ятом Вас!
    Шановні котлобудівники, до вас питання. Який, на вашу думку, кращий трубчастий теплоообмінник одноходовий з бульбулятором чи, наприклад, дво-три ходовий без нього? При висоті котла в 1.25 метра, ну на висоту листа заліза.
    Які в кого думки?
    І залізо в 4 мм на внутрішні стінки мабуть буде малувато...
     
    Останнє редагування: 15 лют 2017
  6. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    Мабуть треба враховувати що збираєтесь опалювати.Якщо будинок утеплений нормально,так можна трьох ходовий ТО +ТА,якщо будинок не утепленний тоді одноходовий,це моя власна думка так як користуюся одноходовим трубним.Будинок тільки частково утепленний площа обігріву 180кв.м
     
    Papp Janos та Лютий_Бандерівець подобається це.
  7. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Ооо! Оце то шо нада! В мене будинок утеплений частково, і площа трохи більша з гаражом .
    Та й зварить буде трохи простіше, потім вставить оті бульбулятори в труби, та й усе.
    І теплоакамулятора нема.
    А у вас фото і хоч приблизно розміри котла є? Цікаво подивитись як все у вас зроблено.
     
    Останнє редагування: 15 лют 2017
  8. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    380 320 1000 розмір шахти для дров.160 320 950 розмір ТО.480 довжина труб ТО шість шт два ряда.Розмір приблизний робив кота про цей "хфорум :Hi:"не знав.Фото є загрузить не получається:close_tema:.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  9. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Я так зрозумів шо ви своїм котлом задоволені? Да?
     
  10. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    Ну звичайно так як маю доступ до халявних дров і тирси.Росхід палива при -20 сягав 80кг ,враховуючи до 50 м теплої підлог мансарди не докінченої:rubanok: відповідно не утепленної.Якось так Cherna-facepalm
     
    Papp Janos та Лютий_Бандерівець подобається це.

Поділитися цією сторінкою