ПП "Газгольдер"

Тема у розділі 'Отзывы о деятельности компаний и фирм', створена користувачем pas, 20 вер 2016.

  1. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Коротше, я б доплатив різницю від суми, зафіксованої в договорі і вимагав виконання пункту 5.3.Договору.
    Якщо газгольдер не згідний з вартістю - нехай подає в суд і доводить, що саме нова вартість є реальною, бо пройшло багато часу з Вашої вини.

    Якщо на Ваш лист вони не виконають пункт 5.3.Договору,тоді вже Вам доведеться подавати в суд.

    P.S. Все ж таки в травні 2016 року треба було поцікавитися,чи за майже рік не змінилися ціни ...
    --- добавлено: 21 вер 2016 у 00:39 ---
    Без бумажки ми ......
     
    Останнє редагування модератором: 28 вер 2016
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Акт має бути Ваш. Такий, що відповідає пункту 1.2 договору, та оформлений без помилок. То Ви щось підписали, а не свій акт. Довідка - то підтертися.
    Ви маєте підписати 2 штуки акта виконаних робіт - один Вам, другий їм (якщо не 3, бо газкантора собі може захотіти оригінал, то такоє, хоч 15 штук можна підписати). Вони їх обидва, підписані своєю стороною, можуть вислати поштою. Ви один підписуєте, відправляєте банком залишок грошей, квітанцію про сплату факсом, а їх примірник акта, що відповідає договору, висилаєте назад їм листом.
    Про це все слід домовлятися с ПІБом, що підписував договір, а не з лівими фантазерами, які нічого не підписували, зобов'язень до Вас не мають, і вимог ніяких висувати не можуть.
     
    WalterCV подобається це.
  3. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    100%. І чого ви ходите щоразу в Газконтору,якщо договір у вас з фірмою рога і копита?
     
  4. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    2.412
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Ці рога і копита за 86 кілометрів від мене. Особо не находишся.

    Його в мене не має.

    ПІБ мене переадресовує до майстра.


    Я взагалі підозрюю, що переробити кошторис для газгольдера, то як на луну злітати.
     
  5. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    А Ви не ходіть. Листи їм пишіть, заказні.

    Усно не рахується. Нехай письмово переадресує.
     
  6. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    2.412
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Давайте напишемо разом.
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А ще є 12.1.
    Якщо вступає пункт 4.3., то вони б мали мабуть не приступати до роботи, поки не підпишеться додаток із зміною ДЦ, або повернути гроші. Почали без додатку, тож ДЦ їх влаштувала. І акт виконаних робіт має бути "у межах" ДЦ.
     
    pas подобається це.
  8. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Ну то в листі про необхідність вконання ними пукту 5.3 договору попросіть ще й той акт вислати Вам.

    А краще трохи розведіть їх: подзвоніть і попросіть вислати Вам акт виконаних робіт ;) Бо по договору тільки після нього ви повинні доплатити всю суму.
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    То скажіть, що Вам нема за шо з майстрами розмовляти, вони нічого не підписували, і про що йдеться взагалі не розуміють.
     
  10. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Давайте завтра. Тобто сьогодні, але десь після 9-00... :)
     

Поділитися цією сторінкою