Труби і різьби. Нашо нам ті стандарти.

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем Iven, 13 сер 2016.

  1. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Это внутренний или наружный размер? Если наружный, то это обычна 2" труба, а с внутренним размером таких труб я не видел - это как-раз половина между 2" и 3", чего в природе не встречал.
    А дымоходы такого диаметра не катают (очень маленький).
     
  2. marlutsk

    marlutsk Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    25
    Зовнішня

    Надіслано від мого Nomi C08000, використовуючи Tapatalk
     
  3. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    59 мм (она же 2") - одна из самых ходовых позиций на любой металлобазе. А где такие проблемы с трубами?
     
  4. marlutsk

    marlutsk Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    25
    Просто у нас у магазинах і металобазах є 50 далі іде 76 .якщо у когось є можливість купити і вислати я гроші проплачу. Дякую

    Надіслано від мого Nomi C08000, використовуючи Tapatalk
     
  5. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Вы б перемеряли штанген-циркулем - диаметр до 50 мм меряется изнутри, а с 76 - снаружи. Вот и получается, что труба 2" изнутри - 50 мм, а снаружи - 59 или даже 60, зависит от толщины металла.
    У меня к сожалению такой и куска нет, выслал бы.
     
  6. werd2007

    werd2007 Майстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    40
    Стандартная 2" труба снаружи 62мм.
     
  7. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Шо за стандарт?

    Не існує 2" труб.
    І не наріжите ви 1"або 2" різьбу, оскільки плашки такої навряд чи знайдете. (дюймова різьба у СРСР була заборонена, однак в реальності використовувалась, на вкраденому обладнанні)
     
  8. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Да ну! Всі сантехнічні труби від діда-прадіда мали дюймові різьби. :down: А шановний Русус мабудь шуткує з тією "конструкцією" :nozhovka:. Цікаво буде подивитись результат в роботі (хоча я б не тратив сили і час в подальшому виготовленні котла на таку "халтуру", потім вже не справиш).
     
  9. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    це шо, прикололись?
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Труби в нас метричні. Різьби метричні.
    Лише трубна різьба, як найоптимальніша, та у честь данини, дюймова, але все одно вимірюємо її міліметрами.
    А дюймові труби та дюймові різьби там, де міліметрами не користуються. В них все дюймове. Їхні ключі та гайки не підходять(дили до певного часу) до наших болтів.
    А називають в нас труби в дюймах, то наче як називають всі копіри ксероксами. Популярна профанація (від про фан - біля храму)
     
    rondlyk подобається це.

Поділитися цією сторінкою