Наша армія

Тема у розділі 'Политические вопросы', створена користувачем Пітон, 15 вер 2016.

1. Пітон
    Онлайн

Пітон Друг Команда форуму

Повідомлення:
    4.444
    Симпатії:
    8.655
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Ось хочу створити таку тему, пишемо все про армію, кого що цікавить, які зміни, що відбувається.
    Всі ми так чи інакше пов’язані з нею

LOGR, sanykrimea та WalterCV подобається це.
  2. sanykrimea

sanykrimea Firewall Команда форуму

Повідомлення:
    16.999
    Симпатії:
    57.586
  3. carambich

carambich Бригадир

Повідомлення:
    110
    Симпатії:
    104
    Адреса:
    Казатин
    зустрів старого друга, служить прапором - осад залишився не приємний: зрада, ліпецька фабрика, війна треба, щоб заробляти і тд. пишу не для того щоб очернити ЗСУ, але питання: є зараз в армії замполіти чи щось подібне? пропаганда в гарному розумінні слова?. в дитинстві будучи в гсвг намалював свастику, так мене хіба що не лінчували), а зараз ще й зігнув би хтось

4. ChameLeon

ChameLeon Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    5.455
    Адреса:
    В. Бугаївка, Васильківський р-он
    провокаційна тема, друже

Пітон подобається це.
  5. Бригадир
    Онлайн

Бригадир Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.572
    Симпатії:
    4.850
    Адреса:
    Одесса
    Вы там оба были.

6. Пітон
    Онлайн

Повідомлення:
    4.444
    Симпатії:
    8.655
    Адреса:
    А що робить, треба ж колись починати...

Владимир В та WalterCV подобається це.
  7. Пітон
    Онлайн

Повідомлення:
    4.444
    Симпатії:
    8.655
    Адреса:
    Ось трохи "бутусятини"
    Як не прикро, але Бутусов має правоту. Згоден з усім, окрім некомплекту/комплекту у п.3 по причині що інформацію неможливо перевірити, з усім іншим стикався особисто

WalterCV подобається це.
  8. WalterCV
    Онлайн

WalterCV Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.086
    Симпатії:
    737
    Адреса:
    CV UA
    Мабуть людині "зсередини" видніше все ж таки...
    Зрушення позитивні є, але недостатні. І не тільки в армії. Тільки часу в нас мало.

Ну коли ти на блок-посту пробуєш щось втирати донецькій ваті (не сєпарам, а ваті), а воно тобі у відповідь наводить простий аргумент: - У нас комуналка в рази дешевша... І шо? Допоможе замполіт?

9. Пітон
    Онлайн

Повідомлення:
    4.444
    Симпатії:
    8.655
    Адреса:
    Є замполіти. Але вони призначаються на посаду не за покликанням, а за званням і бажанням. Пропаганди як такої нема, кожен має очі, вуха, і споживає той самий цивільний інформаційний продукт що і всі інші. І висновки робить в міру своєї освіченості. Крайній раз з якісною пропагандою зустрічався в учебці, але тоді бути інші обставини. Загалом у війську те ж саме що і в цивільному житті, як в будь-якому закритому колективі - є авторитетні люди, які генерують думки, до них прислухаються, от хто в даний момент переважає - такі настрої й в усіх. Вариться воно так потихеньку, і нормально, аби паніки не було - страшна штука.
    Щодо вашого друга, спробуйте йому розказати як все говенно, зрада, ліпецька фабрика і взагалі нам всім кінець - думаю він вас спробує переконати що не все так погано :lulka:

carambich, sanykrimea та WalterCV подобається це.
  10. ChameLeon

ChameLeon Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    5.455
    Адреса:
    В. Бугаївка, Васильківський р-он
    Тоді повір мені. Укомплектованість на рівні 65-70% відсотків(він же там за піхоту писав).
    І про виконання завдань правда. З нарядів та чергувань не вилазили. Нікого не цікавило, що в грудні-січні щодня(!) заступав на бойове чергування. Солдати-сержанти через добу в наряді. В квітні, коли звільнилась четверта хвиля, некомплект по бригаді складав 50%. Тому нас швиденько й вивели з зони. А до цього бригада була безвилазно в АТО півтора року.
    Крім того, я вже писав про відношення до "мобілізяк" - ніхто тебе за людину не вважає, ти там реально безправна тварина. В лайно одягають, лайном кормлять.
    По "самострєлам", дизертирам і іншому, я вже теж казав, але це не та правда яку хочеться чути.. Зараз немає замполітів, а є заступники командира з виховної роботи. Вони НІЧОГО не роблять окрім організації волонтерських концертів. Та й то, тільки ті, що на рівні бригади. А дивізіонах, ротах, батареях - так ті взагалі як на курорті - ні роботи, ні відповідальності. Була ще посада бригадного психолога, але я не чув, щоб його хто вживу бачив.

carambich, Пітон та WalterCV подобається це.

Поділитися цією сторінкою