Координатно-розточний верстат 2а430 (м. Каунас)

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Ромеро, 7 вер 2016.

  1. Ромеро

    Ромеро Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Напевно шансів не багато, але запитаю: може хто стикався з ремонтом шпінделя. Є биття 0.04 мм, розібрав переміряв, так виглядає наче тільки ролики зносились, от думаю, чи можна обійтися лише заміною роликів (якщо такі найду, 6х6 мм.)
    Прохання на чіпмейкер не посилати, не варто рекламувати ФСБешні сайти.
     

    Вкладення:

  2. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Як шпиндель знятий то варто покласти його на призми і переміряти його геометрію індикатором. Плиту чавунну треба, дві призми і стійка з індикатором. Є такі індикатори для вимірювання сотих - мінікатори.
     
    Останнє редагування: 8 вер 2016
  3. Ромеро

    Ромеро Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    я напевно не добре висловився, не биття, а люфт шпинделя, справа таки в підшипниках.
     
  4. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Люфт в шпіндельному підшипникові вибираеться підтяжкою внутрішньої обойми підшипника. Піджимна гайка там поруч з підшипником є чи немає?
    Або дайте світлину шпіндельного підшипника крупним планом.
    До тогож вимірювання люфта на нерухомому шпінделеві може бути не вірним. Бо різні мастила мають різну густину і в динаміці роліковий підшипник може втрачати люфт через мастильний "клин" між роліками.
     
    Останнє редагування: 9 вер 2016
  5. Ромеро

    Ромеро Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Цей шпіндель не підтягується, підшипники не конусні, ніяке мастило не забере 4 сотки.
     
  6. Ромеро

    Ромеро Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Зняв всі обойми, у верхньому підшипнику внутрішня була тріснута. Розміри унікальні, вихід бачу один, купити гольчаті і виточити втулки.
     

    Вкладення:

  7. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    NN3007KP є 5 штук в Харкові - http://bearing.org.ua/page.php?act=bearings
    Я в них постійно беру, бо ціни нижче за базарні і підшипникі якісні високоточні, різних класів до зверхпрецізійних.
    Підшипник 32х54х15 також можна знайти за розмірами і типом на багатьох сайтах з продажу підшипників.
     
  8. Ромеро

    Ромеро Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Подзвонив до них, розміри там 35х62х20 далекі від потрібних, але дякую за посилання, буду знати де замовляти підшипники. 32х54х15 думаю також не будуть відповідати якщо з сотками міряти. Вже купив голчаті, буду точити втулки. До речі поміряв зовнішню обойму нижнього (дворядного) - вона яйцем, проміряв саму стінку, то різниця в сотку, і це не виробітка від роликів, це такий брак.
     

Поділитися цією сторінкою