Купуємо хату в селі! Запрошую на толоку...

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем Михайломаломитницький, 6 вер 2016.

1. Михайломаломитницький
    Онлайн

Михайломаломитницький Бригадир

Повідомлення:
    289
    Симпатії:
    119
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    20170106_114041.jpg
    Виходив взяти дров із сараю, а тут таке...rofl Наш нехатній кіт Васька вирішив жити тепер в будці разом з Альмою. Вони мирно лежали поруч, але зафіксувати я це не зміг-собака не хотіла позувати для преси.
    Це "на мороз" чи до настання Святвечора?shut

Володимир П подобається це.
  2. Михайломаломитницький
    Онлайн

Михайломаломитницький Бригадир

Повідомлення:
    289
    Симпатії:
    119
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Доброго всім здоров'я! Розпочнемо новий сезон.
    Цими днями спілкувався з майстрами з приводу робіт по утепленню хати газобетоном. Пам'ятаєте: копаємо новий фундамент навколо старого, на ньому зводимо нову коробку із газобетону товщиною 100 мм., шпаклюємо, фарбуємо. Газобетон вибрав як оптимальний варіант утеплювача+конструктивний матеріал (підсилить стіни, буде безпроблемно монтувати металопластикові вікна).
    Вартість робіт орієнтовно від 17 до 20 тис. грн.( без матеріалів). Неочікувано.
    Виникла ще одна проблема-ввідний газовий стояк. Він в притик біля стіни. Потрібно переробляти ввід. Можна здогадуватись в що це вийде. Цей момент змусив почухати потилицю. Але останнім поштовхом, що змусило ще раз переглянути тему спочатку, були запевнення і одного і другого майстра в тому, що хата добре збереглася:"Очікували гіршого, бо вже не раз бачили..."
    Тоді повертаємось до ідеї вентильованого фасаду. Можливо два кути і прийдеться підсилити, але мені здається, що невеликі їх ознаки просідання, це результат накопичення там води під час опадів. Мав можливість спостерігати і вирішувати таку проблему.
    Отож. Що на тепер маємо в результаті "пошуків". Глинобитну хату (чи "закидну" як її сьогодні обізвали) не варто утеплювати пінопластом. Мінвата. Потрібно вибрати виробника і розібратись в різноманітті пропозицій. Ідеально було б використати базальтову вату, але вона дорога. Потрібний бюджетний варіант. Наступне питання-варіант кріплення мінвати. Це може бути кріплення до стіни (рулони) або ж в сотах обрешітки (мати). Схоже, що обрешітка може бути з дерев'яних рейок. Обрешітку в будь-якому разі потрібно робити, щоб на неї монтувати фінішне покриття. Сьогодні мені несподівано запропонували використати для цього металопрофіль . Стіновий. Не знаю чи я до цього готовий. Невже люди так роблять?

3. oksan2006

oksan2006 Заслужений майстер

Повідомлення:
    2.183
    Симпатії:
    9.080
    Адреса:
    село Пролиски
    Когда Вы сделаете отмостку - отведете воду от фундамента, уйдет много проблем.
    Нам вентфасад делали так: устанавливали металопрофили, между ними укладывали маты из базальтовой ваты, потом ветробарьер, потом сайдинг.

У меня к вам вопрос: Вы живете в доме? У вас холодно? Вам точно надо утепляться? Может достаточно утеплить крышу, пол, поменять окна и фсе? Спрашиваю потому, что у нас часть дома - мазанка, то там и без утепления было тепло. Утепляли только для единообразия фасада. Подумайте, надо ли тратить дурные деньги. В 20 т вы точно не уложитесь.

Про газовую трубу. Как делали мы. Раскопали трубу. Газовщики отогнули ее. Закопали. Ничего не переваривали. Сейчас труба идет на пару см от сайдинга. Вызовите газовщиков - они вам насоветуют оптимальный вариант.

Михайломаломитницький подобається це.

Поділитися цією сторінкою