Купуємо хату в селі! Запрошую на толоку...

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем Михайло Маломитницький, 6 вер 2016.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Шановні друзі! Сьогодні сталась довгоочікувана подія-ми з моєю половинкою визначились з придбанням хатинки в селі. Стартував процес оформлення документів і я не зміг далі стриматись, щоб не започаткувати тут обговорення нової (старої) теми: ремонт і облаштування сільської хати для створення сучасних і комфортних умов проживання.
    Нам обом за п'ятдесят, але ми твердо переконанні, що життя тільки починається. В обох є дорослі діти, вони, як можуть, влаштовують своє життя. Ми вирішили пожити для себе.
    Будинок побудований більше 50 років тому. Дерев'яний, обмазаний глиною. Покрівля-шифер. Підлога дерев'яна. Вікна дерев'яні. Загальна площа - 60 м.кв. Площа ділянки - 30 соток.
    Буду всім дякувати, хто долучиться до обговорення теми і допоможе у прийняті оптимальних і розумних рішень.
    Фотки викладу зразу ж як вселимось (десь через тиждень-другий) Сьогодні-лише план.
    Чим зараз "голова забита"?
    1. Потрібно вирішити як влаштувати в будинку систему опалення. На сьогодні -це грубка і один газовий конвектор. Є ще піч. Дуже хочеться залишити, але, боюсь, що прийдеться зруйнувати.
    Оскільки СО потрібно робити заново, то необхідно визначитись з принциповою схемою. Який котел ставити? Які батареї? Чи потрібен водонакопичувач: в системі опалення чи окремий електричний?
    Маю досвід монтажу СО в подібній хаті з поліпропіленових труб і біметалевих батарей під наглядом професійного теплотехніка.
    2.Як утеплити і оздобити фасад? Планую обшити 50 мм пінопластом 25 щільності і оздобити "короїдом". Але потрібно вирішити принагідно дві проблеми: як вивести вертикально стіни і як запобігти руйнівному впливу такої "шуби" на дерев'яний каркас будинку? Маю свої "заготовки", але хочеться почути гуру.
    Як вже тут якось казали-далі буде...SOS
    --- добавлено: 6 вер 2016 у 18:48 ---
    20160906_182215.jpg
    --- добавлено: 6 вер 2016 у 18:59 ---
    20160827_130819.jpg 20160827_130401.jpg
    --- добавлено: 6 вер 2016 у 19:01 ---
    20160827_130533.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 14 вер 2016
    sanykrimea, Julla, Odissey та 2 іншим подобається це.
  2. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Мені і так подобається, щось ці "євроремонти" вже поперек горла. Комунікації,звичайно робив би.
    А так подився Ваші фото, згадав бабусину хатину. Вишиті подушки на ліжку, образи в рушниках, біля хати розлоге дерево...
     
    Temp64, ChameLeon та Володимир П подобається це.
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    ...і поки піч ще гаряча.
    Зрозуміло, що в хаті робитиметься ремонт. Більшість робіт буду виконувати власноруч.
    Плануємо розширити веранду, щоб розмістити там котел. Вхід з веранди буде замість вікна в кімнаті 1-6. Коридор 1-2 переробимо під санвузол.
    1-3 і 1-4 об'єднаємо в кухню-столову. Якщо піч нормально не "фунцеклює"-викидаємо. Стелю прийдеться зашити ГКЛ, щоб сховати сволоки (і вирівняти). А от стіни?..
    Нам гіркий досвід з вирівнюванням стін ГКЛ по профілях в батьківській хаті. Мікроклімат змінився повністю. Пропала прохолода і свіжість будинку влітку. Дихається там уже не так. Тому наступна проблема
    3. Чим вирівнювати і оздоблювати стіни в приміщенні? Потрібно мати на увазі, що відхилення по вертикалі і в горизонтальній площині не міліметри. Поки що нічого не приходить "на ум" як вирівняти їх родбантом.
    Розглядали варіант декорування шпатлівкою "рідкий оксамит". Краєм ока побачив вчора, що люди використовують глиняні шпатлівки штук. Але, що вона собою являє, я ще не бачив. Деревяну вагонку в житловому приміщенні не розумію, хіба що на веранді...dntknw
    --- добавлено: 6 вер 2016 у 20:31 ---
    Хата доглянута. Люди там живуть хороші. Старенька - це так, але я своїй племінниці робив ремонт в хаті 1936 року постройки. Всередині там красота міської квартири, але втрачено атмосферу сільської хати! Тому хочу почути людей досвідчених, щоб не повторити своїх попередніх помилок...:grabli:
    --- добавлено: 6 вер 2016 у 20:34 ---
    4. А ще - садочок коло хати. Може хто пікаже де купувати садженці?
     
    Останнє редагування модератором: 14 вер 2016
  4. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Дійде черга до дверей , якщо виникнуть питання, звертайтесь, дам поради.
     
  5. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Та вже...:rubanok:
     
  6. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Двері встановлюють в кінці ремонту.hello
     
  7. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Приймається. Які двері рекомендуєте? Раніш ставив тільки дерев'ні. Не знаю чи тепер роблять такі. Я ж на новому місці проживання меньше року. Ще не освоївся...
     
  8. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Всередині дерев'яні, вхідні металеві (але не дешеві, якщо не падають прямі сонячні промені, можна дерев'яні)
     
  9. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Знову погоджуюсь. Будемо шукати виробника дерев'яних дверей в околицях Миронівки-Богуслава. Металевих я не люблю, але тут є варіант. Хлопці дружини займаються металом, в тому числі виготовленням дверей. Можна вставити склопакет вузькою вертикальною полоскою. Які є нюанси при замовлені дерев'них дверей. якщо це ваш профіль?
     
  10. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    1) Не замовляйте двері по картинках, дивіться на готову продукцію.
    2) Зверніть увагу на маленькі дрібниці. Особливо на якість обробки кальовок, фільонок.
    3) Багато маленьких столярок працює по принципу Клієнт приводить Клієнта. На них зверніть увагу.
    4) Щоб не було непорозуміння, детально обговорюйте що входить у вартість дверей.
    5) По термінах: тиждень - два може бути затримки.
     
    Володимир П подобається це.

Поділитися цією сторінкою