Солнечные батареи для дома

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем Бигбен, 25 гру 2009.

  1. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    ага, а еще если ночью то вообще отстой.

    солнечная панель имеет в своем названии слово "солнечная", если это не о чем, то тогда да, лучше этим не заниматься.

    моя станция дает в январе 400кВт*час за месяц, а за апрель пришли 2280грн на счет, чистыми, и это при том что я еще и Leaf заряжаю с этой станции, и дом сам на себя порядка 600-800кВт берет.
     
    Беля та Энки подобається це.
  2. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Dalet, Який інвертор у Вас стоїть? Модель? На скільки груп розбили панелі? Чи є АКБ , модель?
     
  3. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    у меня что только не было.

    сейчас так:
    111111.jpeg
    завтра будет по другому.

    поля у меня ЮВ-5кВт, ЮЗ-7кВт.
    вчера инвертор показал пик 13200Вт.
    значит панели живые))))


    сейчас стоит Хуавей сетевик 12кВт. Но на его статистику опираться не стоит, ибо я периодически подкидываю на тесты, наладки и прочие манипуляции другие инверторы.

    для автономии с права Goodwe гибрид а под ним на полу стоит Литионный акб на 5кВт*час - завтра оно все уедет на обьект, а его место займет что-то другое.

    это процесс остановить не выходит)))
     
    Беля та peps08 подобається це.
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Хто знає?чи стикався з такою ситуацією.маю 2 гектара землі,приватизовані.не затінених.своя підстанція на 60Квт.земля ніби то під фермерським господарством.тобто є це фермерське господарство але з нульовим балансом.нічим не займається.спочатку планував продати це все,аж ось мені стукнуло в голову.чи не заставити цю землю панелями (в кредит).і які підводні камені можуть бути? До кого звернутися хто зна!? Які думки будуть в спеціалістів? Продавці панелей звісно будуть "за".хочеться думки форумчан почути. Може навіть модератори перенесуть в нову тему.дякую.

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Що з документації потрібно для того,щоб продавати електрику? І чи я зможу це робити як фіз особа? Земля то приватизована.

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    мій допис не актуальний.спілкувався з щасливими власниками такиx систем.щасливі,та не зовсім))))) в даний час така система на 10КВТ в франківській обл окуповує себе більше як за 10років.
     
    pic16f887 подобається це.
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    але відразу після виходу в нуль вже потрібно збирати кошти на нову через знос панелей. відтак наступні пять років знову робота і дохід в нуль.
     
    Іван 55555 подобається це.
  8. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Тesla відкрила предзамовлення на «сонячну покрівлю» по $220 у.о. за м.кв
    http://ecotown.com.ua/news/Tesla-vidkryla-predzamovlennya-na-sonyachnu-pokrivlyu-po-220-u-o-za-m-kv/

    ... підрахував, що дах площею близько 186 м.кв., 40% який вкриватиме «сонячна покрівля», а також резервний генератор для нічного використання обійдеться в $ 50 тис ...
     
    buddybuild подобається це.
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    проще на все бабло купить бензину і ганять бензогенератор. хотя хз. коли настене нафтова криза власники сонячних панелей будуть в шоколаді. але то вже біде історія про їхніх правнуків.

    ну і якщо на 50 тищ баксів купить бензину, генератор на 2 кіловата працюватиме безперевно 2343 дні, чи ШІСТЬ років. якщо роботу приривати на 12 годин, то дванадять років. а якраз із цього часу вже потрібно буде міняти старі панелі. сонячна енергетика і досі лишається надто дорогою. вона настілки дорога, що будучи безкоштовною є нерентабельною.
    --- добавлено: 15 тра 2017 у 14:58 ---
    мені от цікаво, а що якби 150-200 років тому Тесла сказав, що винайшов скло, яке виробляє струм від сонця. Його б вважали психопатом? можливо через 200 років ми все ж таки зможемо брати енергію із ефемерного ефіру? вчені взагалі вважають, що раніше енергії неіснувало, як і часу разом із простором. це науково доведено. під час вибуху енергія взялася незвідки.
     
    Останнє редагування модератором: 23 тра 2017
  10. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    ой, і де би б мені придбати такий чудо-генератор shut
    А то в мене на роботі навіть індустріальні тихохідні американські Катерпіллери більше 20 тисяч годин до повної капіталки не витягують.
     

Поділитися цією сторінкою