Теплоакумулятор і пластинчастий теплообмінник,можливі схеми підключення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем predka, 4 вер 2016.

  1. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    якщо голова повернута просто влівово або вправо за або проти часової то немає значення і работі насосу не заважеє , якби тільки корпус насоса стояв в системі по стрілці на насосі ,тобто срілка у Вас повинна бути вниз від трьохходового .
     
    predka та Алекс Иваныч подобається це.
  2. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Стрілка в мене вниз,а шкода,надія з'явилась.
    --- добавлено: 7 гру 2016 у 21:44 ---
    Не розумію,якась сила дьоргає лєпєстком,коли насос вкл.ніби він не має сили зв.клапана притиснути ,може то так з ТА давить холодна вода,а клапан не по розміру,він 1 1/4, а труба 2".Під кінець топки,коли низ ТА 70,все налагоджується,стуку майже нема.Відключив повністю підміс,насос -теж стукає,коли бульбашки в котлі піднімаються.Вже і не знаю,що робити.Може щось по діаметрах труб не так,чи зв.клапан,чи ТА зависоко і так тисне,не знаю що думати.
     
    Останнє редагування модератором: 15 гру 2016
  3. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    20161207_204113.jpg
    --- добавлено: 7 гру 2016 у 22:09 ---
    20161207_204144.jpg
    --- добавлено: 7 гру 2016 у 22:10 ---
    20161207_204216.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 15 гру 2016
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Якщо щось стукає, то скоріш за все клапан. Якщо стукає по температурі, то може це клапан термостатичний. У Вас їх два.
    А намалювати схему можете? Бо по фото добре монтаж видно, а шукати що стукає не дуже. Але таку, як вже є, з орієнтацією трійників, з рівнями висоти..
    І розкажіть як пускали: які де температури, які налаштування..?
     
    Останнє редагування модератором: 15 гру 2016
    predka подобається це.
  5. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    20161206_143725.jpg 20161206_143629.jpg
    Схему намалюю трохи пізніше,пишу з телефона.
    --- добавлено: Dec 8, 2016 4:49 AM ---
    На цих фото кульові крани,якими відсік контур Каліса і СО.Тобто грів тільки ТА.Стук присутній.
    --- добавлено: Dec 8, 2016 5:06 AM ---
    Так само вимикав насос,при цьому,закривав кульовий кран,той,що справа від клапана. 20161206_143509.jpg виходить,що трьохходові відключені,а стук продовжується.здається мені або щось з хлопавкою,або з рівнями,або з повітрям.
     
    Останнє редагування модератором: 16 гру 2016
  6. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Зверніть увагу,стукає тоді,коли в котлі пішли бульбашки,а не навпаки.Спочатку булька,потім стук.Я не розуміють,скільки часу з нової води має виходити повітря,топлю вже з 1 грудня.Чи в відкритій системі постійно булькає?Знову про температури,коли низ ТА прогрітий,булькає менше,відповідно стукає менше.
     
  7. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    @predka, Вам надо поставить автоматический развоздушиватель , у вас получается что когда идет местное подкипание в котле выделяется порция пузырьков которые подымаясь по трубе подачи подхватываються по опуску байпасной трубы насосом и получается что когда насос хватнул определенное количество воздуха он не создал напор и тем самым не передавил хлопушку , а холодная водица из ТА приоткрыла в этот момент лядку хлопушки . Когда касос опять создал напор он тем самым хлопушку и прекрыл создавая стук .
    Когда подымаеться температура в низу ТА соответственно трехходовому можно перекрывать байпасную линию и тем самым перекрывать насосу доступ к воздушным порциям из котла и получается что когда байпас перекрыт трехходовым , насос качает спокойно из ТА обратку без воздуха и стук прекращаеться ,а когда идет опять подмес из байпаса история повторяеться только не так часто как в начальной стадии нагрева ТА . Я вижу это так . У навесных котлах газовых в корпусе насоса уже стоит трубка автоматическим развоздушивателем. . Вам может нужно установить его на учаске где присоединяется байпасная линия
     
    Алекс Иваныч подобається це.
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ну і насос той вимикали? Де він на фото?
     
  9. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Насос вимикав той,що на байпасі,а насос Каліса знаходиться в будинку.
    --- добавлено: 8 гру 2016 у 16:02 ---
    @onyx_75, Я так само думав,що так відбувається,але на котлі стоїть розповітрювач,я ще не чув щоб з нього хоч раз щось вийшло (повітря).шкодую,що на трубу подачі не зробив.Тільки не впевнений,що поможе.
     
    Останнє редагування модератором: 16 гру 2016
  10. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    а у вас вентиль на трубе байпаса зажатый ? вы пробовали его открыть полностью когда стучит ?
     

Поділитися цією сторінкою