Теплоакумулятор і пластинчастий теплообмінник,можливі схеми підключення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем predka, 4 вер 2016.

  1. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Меряетsя до момента получения качеsтвенной тяги.Холмовы,Поповы,Ивановы,Sидоровы :-D
     
    Энки та predka подобається це.
  2. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Доброго дня.Місяць не був вдома,нарешті приїхав і знову приступаю до роботи.Зайшов в котельню, подивився і аж мене страх бере.На дворі холодно,а роботи ще багато.
    1 001.jpg 1 002.jpg 1 003.jpg 1 004.jpg 1 005.jpg 1 006.jpg
    Саме болюче питання залишилось відкритим -обв'язка.Стільки переговорили,переписали 23 сторінки,а я так і не знаю,як краще зробити обв'язку між котлом і ТА,між ТА і СО,які трьохходові використовувати.Не хотів спішити з покупкою 3-ходових,поки не був впевнений,а далі нема куди відкладувати.Напевне поки почну з кола котел-ТА.Труби подачі,обратки-2",труба байпасу -пів дюйма чи 3/4",як краще,хто підскаже?Клапан Герц Тепломікс,насос Грюндфос 25/40,балансувальні вентилі,пелюстковий зворотній клапан.Зроблю обвязку котел-ТА,а потім буду думати що далі.Шкода,що я на місяць випав з переписки,і так і не з'ясував як краще зробити.Тепер вже напевно всі призабули мою СО.Прошу відгукнутись,в кого є якісь поради.
     
    Останнє редагування модератором: 8 лис 2016
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ну і шо там обв'язка?
     
  4. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Доброго дня.Ну що обвязка,обвязка яка була місяць назад,така і є,тобто немає:-D.Сьогодні поїхав купив Герц Тепломікс 1776603,пелюстковий клапан,фільтр,крани,муфти,згони і т.д,.балансувалбний вентиль в мене був,і буду потихеньку починати.На другу половину схеми ТА-СО ще 3-ходового не брав.Труби подачі,обратки буду давати 2",вертикальну трубу байпасу,на якій балансувальний клапан,думаю -півдюйма.Забув на схемі РБ під'єднати.Цікавить Ваша думка на рахунок діаметру труби байпасу.Ви казали ,що насос треба буде зажимати,чи правильно я розмістив баланс.вентиль?
     

    Вкладення:

  5. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Балансувальний вентель після помпи.
    Півтора з головою хватить, але то таке.
    Фільтр на підмісі якщо вже ставите, то краще перед триходовим. Інколи в нього шлак заганяє і він може заклинити, але це інколи, на свіжозмонтованому.
    Крани на підмісі : кран-(фільтр)-триходовий-помпа-балансувальний вентиль. І один так як у вас на схемі, на байпасі підмісу.
     
    Алекс Иваныч, Энки та predka подобається це.
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Буде гарно, як не доведеться ще третій ставити.
    Фільтри, якщо ставити, то також після насоса.
    А взагалі, від тієї сіточки нема толку. Той бруд, що утворюється в роботі, вона не затримує. А те, що може затримати, має бути вимите до пуску, із знятою складною арматурою.
     
  7. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Дякую,врахую.Тільки не знаю чи правильно зрозумів.Так добре? 20161108_211418.jpg
    --- добавлено: 8 лис 2016 у 21:32 ---
    А куди третій.Перший я так зрозумів,на вертикальній трубі,там де я зараз фільтр поставив.Другий-після насосу.А третій що по праву сторону 3-х ходового,між клапаном і краном?Що все так плачевно,що аж 3 вентилі треба?
    --- добавлено: 8 лис 2016 у 21:43 ---
    Можу дати подачу,обратку і півтора дюйма,просто думав, що 2"краще для природньої циркуляції.В когось пам'ятаю 32-ки підкипали.
     
    Останнє редагування модератором: 16 лис 2016
  8. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    От там точно мабуть не треба.:)
    Тоді краще їх не ставити. Частенько головняки з ними.
    Думаю одного буде достатньо.
     
    predka подобається це.
  9. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    @rondlyk, Дякую,а як на Вашу думку вертикальна труба,що йде від подачі до клапана достатньо півдюйма діаметру?
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    "Балансир" - він також кран, і "американка" там є - гайка насоса. Отже одного крана вистачить.
    Один - регулювання насоса. Ще два - входи у триходовий, для регулювання змішування.
    Може жодного не треба. Треба рахувати.
    А щоб не рахувати, в каталогах обидва малюють. Це для клапана.
    А для насоса не малюють (тобто в каталозі клапанів після насоса не побачиш), бо ніби вважається, що підбір насоса хтось розумний робить за гостами, і взагалі це продавців насосів справа.
     
    rondlyk та predka подобається це.

Поділитися цією сторінкою