Теплоакумулятор і пластинчастий теплообмінник,можливі схеми підключення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем predka, 4 вер 2016.

  1. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    4.5 м

    Не использовал ни разу . Даже на трубе 8 м . Но если труба получается тяжелая , то снизу ее уже не поднять , поэтому придется ставить разгрузочную.

    Нет . Весь смысл в том чтобы трубы как можно плотнее мели друг в друга , а это возможно только ставя вертикально

    Так только так и собирается . 6м собираю сам . Поднимаю , держу , подставляю следующий кусок . Кольцо вверху не дает упасть .
    --- добавлено: 6 жов 2016 у 20:03 ---
    Лестница нужна чтобы закрепить кронштейн с кольцом . На земле плотно трубу не вставишь и получается все время перекос
    Жаль не делал фото труба , а сейчас темно . Может завтра по светлому .
    Нашел фото дымохода от буржуйки в цеху . Вверху кольцо и через него одеваю трубу . Очень удобно для чистки - разобрал , вытряхнул и собрал за 5 мин . но это без утепления .
    фото0244.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 14 жов 2016
    predka подобається це.
  2. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Зрозумів,дякую.Сьогодні з димоходом нічого не робив,займався ТА.Я вже писав,що в нас в керницях дуже мало води було,хоча до цього року я ніколи в керницю не дивився,завжди вода була.Два дні падали дощі,вода прибула,то я сьогодні напускав ТА,бо вже переживав звідки воду везти.ТА ще був не перевірений,але набрав води,слава богу ніде не потекло,взявся утепляти,ще не закінчив.Роботи купа,не знати за що братись в першу чергу.В суботу ще рейс нарисувався,мушу поїхати,вернусь через 7-10 днів.Так,що димохід відкладається.
    --- добавлено: 6 жов 2016 у 20:15 ---
    Ну я ніби зрозумів,але якщо зможете то завтра сфоткайте.А то кільце,що вверху,труба по ньому вільно ходить,чи воно потім зажимається як хомут?
     
    Останнє редагування модератором: 14 жов 2016
  3. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Свободно ходит . только потом фиксируется просто скобой -клинообразной .
    Вот нашел прошлогоднее видео . Там как раз видна труба , кольцо и короб внизу с чисткой . Чмщу так же снизу тросом в 6 м .
     
    predka подобається це.
  4. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Мы боком по sтене ходим
     
  5. Valera UA

    Valera UA Майстер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Поділля
    @predka, Ну що як діла з димоходом , бо тоже мозг закіпів _ у мене теж виходить 4м над коньком - якщо хотя б 7 м зробити
     
  6. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
  7. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Я ще димоходу не поставив,бо зараз не вдома.Вернусь аж на другу середу,четвер буду продовжувати.Так що робота стоїть.Та нічого тут не придумаєш,яку висоту потрібно таку і треба ставити,ну і в нашому випадку ставити розпорки,щоб спокійно спати.В мене 4м над коньком,то виходить 6м.
     
  8. Valera UA

    Valera UA Майстер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Поділля
    @predka, тут переговорив з Холмовим і він мені пояснив що в шаштнику висота труби міряеться від низа котла _ мені аж легше стало ,вже над коньком буде 3 м а не 4
     
  9. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    @Valera UA, напевне міряти можна як в голову прийде,а процес горіння сам покаже,що потрібно.Тут не схитруєш.Треба пробувати.


    :)
     
  10. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Доброго дня всім,хто навідується в мою тему.В мене роботи по котельній призупинились в зв'язку з відрядженням. Не був вдома майже два тижні,не повірите обв'язка снилась кожної ночі.Сьогодні приїхав,а завтра мушу знову виїзджати на 7-10 днів.Так що знов доведеться відкласти роботи,кажу до жінки,що за то дрова зекономим.Думаю,напишу,щоб народ знав,що я не пропав, теми по вечорах відстежую.Ось такі справи.
     

Поділитися цією сторінкою