Биты и насадки на шуруповерт и дрель

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Vladlen, 25 гру 2009.

  1. OlegBorn

    OlegBorn Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    10
    http://www.sverla.in.ua/bity-nasadki-ph-pz-sl-torx
     
    figarey та Vulkan77 подобається це.
  2. Vulkan77

    Vulkan77 Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    3
  3. colchencko

    colchencko Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    22
    может кому то поможет, когда поднялся вопрос покупки шуруповертов и всех насадок сразу, знакомый посоветовал посмотреть , когда там дрель заказывал по моему Фиолент, пользуется доволен.
     
    Останнє редагування модератором: 8 жов 2015
  4. Romek_

    Romek_ Бригадир

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    141
    Вам в допомогу бітотримачі з кільцевими магнітами, типу таких
    cf1c07as-960.jpg vorteil_ringmagnetimpaktor-1.jpg
     
  5. SergiyK

    SergiyK Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Дніпро
    Пользуюсь Wiha.
     
    Останнє редагування: 11 вер 2016
  6. ленивый мастер

    ленивый мастер Підмайстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    киев
    Кращих і доступніших за WITTE на нашому ринку не бачив. Це моя особиста думка. Кожен майстер підбирае собі інструмент на свій смак та фінанси.
     
  7. Christi

    Christi Підмайстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    г. Винница, ул.Сергея Зулинского, 44-В
    Коли робив огорожу на дачі, да і не тільки огорожу... То брав біти Wiha та King Tony. Не сказав би що погані, Wiha меньше коштують, і за місяць користуванн з трьох біт, позїдались зубці у однієї, та і то у тої якої позїдались зубці, вона стільки роботи виконала що за 8 грн які я на неї потратив окупила себе. Хоча незнаю як довго має триматись біта, я не майстер, да і будівництвом не займаюсь, це тільки паркан на дачі робили) King Tony не так часто користувався, тому багато по ним не скажу. Це потрібен був другий розмір біти, друг купив, привіз, то я покористувався нею ну дня два... Але чесно кажучи там метал якийсь не такий як у Wiha, кажеться практичнішим, але і коштує вона дорожче 15 грн.
    А в компанії у нас дуже часто беруть BOSCH та Stanley, але за них не ручаюсь, ними не користувавсяhello
     
  8. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Бош кращі за Стенлей-перевірено
     
  9. Christi

    Christi Підмайстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    г. Винница, ул.Сергея Зулинского, 44-В
    Я ось подумую взяти комплект інструментів та біт... Для дачі саме воно я думаю. А то постійно беру поштучно ці інструменти, то валяються бозна де. Наші спеціалісти говорять що JONNESWAY не погані, то мабудь візьму. Ви як фахівець не підкажете, ящики з інструментами, чи джонсвей брати і не думати?
     
  10. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Для роботи одне для дому інше.В мене трохи інша спеціалізація та й комплект придбати жаба затисне горлянку.
     

Поділитися цією сторінкою