Стукає котел. Help!!!

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем mrtog, 22 гру 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Стукає котел. Help!!!

    а які батареї? Природа стуку в домашніх системахопалення - одна і та ж: зміна вектору механічної напруженості в металі приладів. Можна її підсилити додатковим тиском теплоносія, переробивши систему із відкритої в закриту під надлишковим тиском. Батереї можуть видавати ще шум різного характеру при нагріванні, коли висять на стіні на гачках і їх петлі рухаються по гачках при нагріванні.
     
  2. igor1965

    igor1965 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Стук в системе - трубы нагреваясь расширяются,охлаждаясь сужаются и ездят по крепёжным костылям. Я сначала смазал все костыли маслом, но оно высохло. Потом я подложил под трубу на каждый костыль кусочки из пластиковой бутылки - стук пропал. Для проверки можно во время стука потянуть трубу вверх.
     
  3. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Воздух стукать в батареи не может. Вот в чайнике может... :) Кипятил чайник на газу так аж подпрыгивал на печек когда закипал, такой стук стоял... Сразу эту тему с форума вспомнил...
     
  4. Komers_Valentin

    Komers_Valentin Майстер

    Повідомлення:
    194
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Стукає котел. Help!!!

    Батареї звичайні чавунні.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Стукає котел. Help!!!

    а труби, напевне, стальні і товсті. Звичайне температурне розширення.
    Можна попробувати за методом igor1965, я стикався з стуком чавунних батарей при інтенсивному їх розігріву, коли холодну систему подавали горячий теплоносій. Тоді стукало, але при прогріві батарей все стихало.
     
  6. Komers_Valentin

    Komers_Valentin Майстер

    Повідомлення:
    194
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Київ
    Зрозумів, спробую.
    Дякую.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Стукає котел. Help!!!

    мені тоже цікаво, чому стукає в чайнику. Змітив: чим тонше дно в чайника - тим голосніше стукає.
     
  8. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Стукає котел. Help!!!

    Думаю проблема не в трубах чи радіаторах. За 20-30 сек. при відкритій системі опалення вони не встигають прогрітися.Може бути малий діаметр труби подачі від котла до точки підключення розшир. баку.При включенні котла , він працює з максимальною теп.навантаження . Відбувається різке розширення теплоносія і надлишковий тиск не встигає вивільнитись в бачок.Відбувається гідровдар.
    За 1-2 хв.автоматика знижує теплову потужність котла і далі система працює нормально. При можливості поставте циркуляційний насос і думаю проблема відпаде.
    -
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Стукає котел. Help!!!

    а все-таки наполягаю на механічній природі виникнення шумів. чогось емалевий чайник почав стріляти, і то так стріляє, що кришка чуть не спадає з нього.. :(
     
  10. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Стукає котел. Help!!!

    Ось думаю один із варіантів відповіді. Але Olexandr пропустив (і циркуляційний насос).Тепер у нього котел при макс.тепл. навантаженні гріє примусово циркулюючий теплоносій.І гідроудар уже неможливий.Це той же принцип що і в настінних котлах .Спочатку вкл.насос а потім горєлка , щоб не було закипання.
     

Поділитися цією сторінкою