Прошу порад по схемі СО мого будинку

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем klvolodimir, 2 сер 2016.

  1. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @klvolodimir, таке питання згідно вашого малюнку котел стоїть в пристройці.
    1- На другий поверх гарячу трубу потрібно подати через туалет другого поверха ?
    2- Потолок першого поверху і потолок пристройки на одному рівні ?
    568.jpg
     
    Останнє редагування: 9 сер 2016
  2. klvolodimir

    klvolodimir Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    0
    DINAMIT-UA,так котел в прибудові.Щоб подати воду на гору стояк буде через кімнату другого поверху.Перекриття першого поверху та стеля на прибудові на одному рівні,але вони незалежні.Спуск труби до радіаторів прибудови можу зробити як від стояка,так і від верхньої труби,яка йде по колу,порадьте як краще.Питання,положив трубу зворотки в прибудові 40 ППР армовану скловолокном (бо потрібно вже бетонувати),потрібно надіти на неї утеплювач,щоб не перегрівалась стяжка чи ні,товщина стяжки буде близько 8 см.
     

    Вкладення:

  3. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @klvolodimir, З трубою ППР в теплій підлозі Я ніколи не стикався, тому нічого не можу Вам порадити.
    Знаю що ППР труба має великий коефіцієнт розширення від нагріву, тому там використовують компенсатори,
    а за великої кількості паяних стиків рекомендують відкрите прокладання труб , щоб можна було легко відремонтувати дефектне місце.

    @klvolodimir, Подивіться відео про пайку ППТ , які плюси і мінуси.

    --- добавлено: 9 сер 2016 у 01:33 ---
    564.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 16 сер 2016
  4. klvolodimir

    klvolodimir Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    0
    Дякую за відео,я йго вже дивився,причому не один раз.В мене не було вибору ,бо по інакшому я не міг кинути зворотку,щоб була природня циркуляція (і то під питанням) з прибудови.Теплоізолятором я все ж таки на неї надіну,це допоможе з розширенням та не дасть нагріватись стяжці,до небажаних температур.Решта всього трубопровода буде йти по відкритому.У ППР, як на мене, є сут"єва перевага,є можливість переробити,виправити помилки,подернізувати без болісних втрат.
     
  5. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Якось дивно ваша тепла підлога виглядає. Фото правда не повне, і не зрозуміло як намотано.
     
  6. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @klvolodimir, Такий варіант зворотки першого поверху розглядали ?

    2016.jpg
     
    Останнє редагування: 9 сер 2016
  7. klvolodimir

    klvolodimir Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    0
    Ще не доробив,вчора не встиг ,сьогодні дороблю.В церкві відправиться, після обіду можна буде робити.

    Розглядав,там має зворотка йти під дверним проємом потім в гараж,в гаражі бетон,який прийшлося б видовбувати.Так як зробив мені показалось краще та простіше.Горище утепленне,края кімнат другого поверху де глухі стіни,зрізані до 1м.(типа як массандра).Трубу на другий поверх можу пустити як підскажите.Замість кола зверху можу кинути одну трубу по центру під стелею.
     
  8. Сантехнiк Ваня

    Сантехнiк Ваня Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Киïв, Троєщина
    Пiдбирав радiатори i наткнувся ось вiд Kermi. kermi.JPG kermi.JPG Фiзика - фiзикою, а термiнологiя... яка вже є
     

Поділитися цією сторінкою