Картоплекопалка до мотоблока

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Divak, 25 лип 2016.

  1. Timofey

    Timofey Бригадир

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    63
    Теж собі зробив лап, парути наварив. Інколи трохи буває як картопля велика дуже, то ріже. а так дуже задоволений роботою. Вже декілька років користуюся саморобкою.кщо все буде добре, то хочу собі ось таку картоплекопалочку:
     
  2. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @Timofey, Користуюсь саме такою. Відмінно копає. При правильному налаштуванні різаної та почавленої немає.
     
    Останнє редагування: 4 сер 2016
  3. Timofey

    Timofey Бригадир

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    63
    А Ви купували, чи саморобку зробили?
     
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Я купував та повністю переробляв: вузол зчепний з регулюванням глибини, стойку шківа , плече приводу грохота. Заплатив біля 2500 ( 3 сезони тому). Нині бачив в одному з розрекламованих інтернет маг. за 2400, там метала ( по цінам на металобазі) буде на цю суму, чи варто так єксперементувати та витрачати час!
     
  5. Riba4ok1

    Riba4ok1 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    74
    Безоплатно по-любому не буде))). Так само є в продажу саморобні копії вдосконалені(якщо Агент 0007 на АПК їх ще робить,точно не знаю, якість гарна), або можете звернутись напряму до виробника в Полтаві які випускають ці КК під 105-ку, "водянку" та ще транспортерний тип. Власне будь-якому МБ КК по силі.
     
    Timofey подобається це.

Поділитися цією сторінкою