Креслення саморобного твердопаливного котла 31,9 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Sergey1966, 29 бер 2015.

  1. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Cadenn, візьміть за основу котли Роєк
    upload_2015-5-19_21-6-18.png
    --- добавлено: 19 май 2015 в 21:35 ---
    З цього малюнка все зрозуміло. В котел з теплообмінником ще можна добавити пальника для спалювання тирси та дрібних трісок.
     
    Останнє редагування модератором: 27 тра 2015
    Александрhtcgrn подобається це.
  2. nok

    nok Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    14
    Котел верхнього горіння робив на основі стропуви,як показала практика він не може нагріти систему у якій 250 л води,бо у нього вміст води 50л. Тому, спочатку закладав дрова і нагонив температуру, як у звичайному котлі,а потім, коли перегорало, закладав для підтримки температури у будинку на верхнє горіння.Горів котел у такому режимі 6-7 год.температуру більше 60 градусів не набирав.Моя думка, що тліючі котли призначенні для систем, у яких малий вміст води.32 котел думаю буде швидко нагрівати систему,а потім підтримуватиме температуру в економічному режимі. Така моя думка, можливо я і помиляюся.
     
    Останнє редагування модератором: 25 тра 2015
  3. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Вы ошибаетесь . Что то у вас не так . Количество воды тут ни при чем .
    Скорее всего КПД котла очень низкий. Расход дров вроде нормальный , а температуры нет .
    Это не тлеющий котел. Котел вообще не должен тлеть.
    Если будет котел 32 кВт - будут проблемы .
    Как пример у меня котел 17-20 Квт отапливает 170 м2 . И этой мощности больше чем достаточно.
     
    Papp Janos подобається це.
  4. nok

    nok Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    14
    Окаких проблемах Вы говорите,уточните пожалуйста.На 32 квт планирую подключить летнюю кухню 20м2 , сауну 25 м2 и в перспективе 80 м2 теплицы.Не знаю только, нужен ли мне теплоакумулятор?
     
  5. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    В такому випадку 32 кВт буде саме те що потрібно. А ТА потрібен. Якщо тез ТА то обов'язково потрібно робити гідрострілку з газових балонів.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  6. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @nok, Добрый день. У Меня тоже типа бубафоня с квадраьной формой где то на 16квт. и греет нормально. в системе около 400 литров воды на ЕЦ и без проблем.
     
  7. nok

    nok Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    14
    Дякую за відповідь.
     
  8. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @gjkzr, Добрый день. можно вопрос к Вам? У Вас шахтный котел на 17-20 квт. какая у Вас площадь колесниковой решотки? Спасибо.
     
  9. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Две стандактные решетки 350х200 мм
    --- добавлено: 25 май 2015 в 19:45 ---
    Все описано много раз. Проблема избыточной мощности выливается в загаженый теплообменник , засоренный дымоход , смолу и конденсат . Ведь котел будет все время в придушенном состоянии.
    Все дополнительные помещения нужно подключать сразу или при потом менять котел на более мощный . Хотя чаще делают проще - утепляют дом и , например, котла на 15 кВт хватает для отопления 250 м2.
     
    Останнє редагування модератором: 2 чер 2015
    Papp Janos подобається це.
  10. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Плюс зуб возле нижней дверки дверки ?
     

Поділитися цією сторінкою