Креслення саморобного ТТ котла 19,9 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем gjkzr, 20 сер 2014.

  1. blek8angel

    blek8angel Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Хлопці скажіть як можна зробити що б при знижені температури води в піролізному котлі до 40С (після згорання дров) вимикався насос на подачу води і вмикався насос на подачу води від газового котла ( який при 40С буде вмикатися), можливо, хтось знає яку автоматику можна використовувати для цього, або має схему, щоб можна було самому зробити. Буду вдячний!!!
     
    Останнє редагування модератором: 27 січ 2015
  2. malamyt

    malamyt Бригадир

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    255
    6015грн за эту "железяку"??? да я жить перейду в котельную!
     
    Erni подобається це.
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Я використовував терморегулятор від кондеціонера БК-2000(трохи підкрученого) Намотував капілярку на комин котла. При загасанні котла насос вимикався. Є іще заводські девайси, тут на форумі описувалось.
     
    malamyt подобається це.
  4. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    В открытой системе никакую . В закрытой системе клапан далеко не 100% защита . Образование пара идет гораздо быстрее , чем сброс давления . Поэтому плавится все что может расплавится и рвется все что может порваться.
    --- добавлено: 27 янв 2015 в 19:06 ---
    Все очень просто с помощью терморегулятора . Лучше ТК-4.
    Подобное делал у себя т.к котлы ( газовый и ТТ 0 расположены в разных домах). Хотя не понадобилось потому что газовым не пользуюсь ( за ненадобностью). Сейчас использую для включения насоса при прогреве котла до 50 грд ( борьба с конденсатом)
    Датчик просто приматывается к трубе . Удобно контролировать Т котла ( у меня и подача и обратка ).
    фото0184.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 4 лют 2015
  5. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Как по мне лучший вариант поперек окна . Во- первых воздух проходит более длинный путь . Во-вторых, если воздух проходит от передней дверцы , то идет по пути наименьшего сопротивления и выгорает куполом посредине ( если дрова вдоль) , часто получается зависание и проскок воздуха в окно ( просто охлаждая ТО)
     
    Papp Janos подобається це.
  6. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    gjkzr, спасибо
     
  7. ДімаГ

    ДімаГ Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    Доброго вечора. Вирішив робити шахтний котел 12-15кВт. Маю трубу 37(внутр),стінка 3мм.Чи можливо її використати на ТО? Якщо можливо,то водо чи жаротрубний?
     
  8. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Мне это напоминает - есть колесо , нужно машину к ней купить.
    Не стал бы так делать.
     
  9. ДімаГ

    ДімаГ Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    Крім труби є бляха"рифлена" 4мм, але трішки невистачає.Котел планую одноходовий.Шахта35*38, висота 120см до рушти.Камера горіння 35*20 низ зшамоту. Поріг 10см. Вікно 23*7см теж зшамоту. Питаня в тому, чи трубки незатонкі на ТО? Буду вдячний за відповідь.
     
  10. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Я ось таку схему хочу застосувати . Схема проста на мікросхемі К561ЛА7 . Деталі коштують копійки. Одне таке термореле стоїть в мене на жигулю.
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою