Креслення саморобного ТТ котла 19,9 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем gjkzr, 20 сер 2014.

  1. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Так, калинка, зараз там щось дешевше як в магазинах не знайдеш, про інет і мови нема. Був цієї неділі там - ажіотаж з котлами дуже великий, але таку фігню продають що капець, а наляканий народ купує))
     
    Останнє редагування модератором: 9 жов 2014
  2. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Дякую за відповідь. Площа гаража в мене 50м2 висота 2.15м . В гаражі є можливість підєнати до двох канального комина . Через гараж є вхід до підвального приміщення де стоїть газовий котел і підєднаний до першого каналу комина. Впринципі в газовщиків питать до газового котла немає так як він стоїть в підвалі. А чи можкть бути питання до ТП котла в гаражі?

    Канал мурованого домоходу має січення 140 х 280 . Я хочу в нього вставити нержавіючу трубу . Так як муровали як небуть то вставити трубу я зможу 100х200 ну може з натягом 110х230. Висота димаря 8м.

    Хочу сьогодні замовляти трубу . Чи суттєва різниця між прямокутною і овальною в плані проходу диму?
     
  3. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Vovik07,

    ніякої. Я коли облаштовував свою котельну то також переймався що скажуть газовики. Як виявилось пізніше єдина їхня умова щоб був простір для обслуговування їхнього котла.
     
  4. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    peps08, щойно повернувся від фірми яка виготовляє димарі. Вони кажуть що овальна кращва для ТП котлів там менше забивається сажі та краший прохід диму. Не знаю наскільки правда але ціна що прямокутної що овальної однакова. Однак вони мені дали запитання на яеке я не знаю відповіді. Чи має бути ця труба жаростійкою? Є до 750С і якась супер жаростійка до 1250С . Звичайно мабуть краще поставити жаростійку та вона вдвічі дороща за звичайну для газових котлів.
    Чи може скомбінувати : скажімо від котла до 2-х метрів жаростійка а далі звичайна....
     
  5. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Vovik07, не слухайте тих фірмачів. Їм аби продати подорожче. Вам піде дешевша. І беріть ту що Вам краще підходить. Не залежно від того яка труба кругла, овальна, чи квадратна через короткий час вона вкриється сажею, а деяких випадках і дьогтем. А чистити їх одинаково незалежно від форми.
     
    vaHa подобається це.
  6. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Vovik07, а ви спитайте марки сталей які вони називають жаро і супержаростійкими, і сертифіката запитайте.
    Для тт котла треба aisi 304/316.
    --- добавлено: 14 окт 2014 в 14:58 ---
    І товщиною 0.8 +
     
    Останнє редагування модератором: 22 жов 2014
    Роман Миколайович та vaHa подобається це.
  7. Андрей59

    Андрей59 Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    53
    эти марки стали использую для газовых котлов
    -для ТТ котла нужна сталь -AISI 321(08Х18Н10Т)
    толщиной в 1мм.
     
    Останнє редагування: 14 жов 2014
  8. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Незнаю щодо марки сталі . Навіть якщо вони мені скажуть марку сталі то в мене не буде змоги це перевірити . Хібащо перевірити товщину.
    Я тут згадав одну річ . В тестя на дачі є літній душ , там стоїть піч типу буржуйка а з верху бак з водою десь на 100л. Там стоїть нержавіюча труба як для звичайних газових котлів. Так тесть як напалить то вона ввечері аж світиться . Вже стала фіолетового кольору але стоїть 6-ть років. Це температура від буржуйки а від такого котла як у peps08, температура в димарі малаб бути меньшою. Я так думаю...
     
  9. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Не буде у вас там в димарі такої температури як від буржуйки.
     
    Останнє редагування: 14 жов 2014
    mandriy722 подобається це.
  10. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Vovik07, правильно думаєте :vo:
     
    Vovik07 подобається це.

Поділитися цією сторінкою