Зелений тариф з сонця, як воно є

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем Dalet, 11 лип 2016.

  1. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    в зимку може й так.
    а в літку зараз тестую - в день від сонця заряжаєм акб а в ніч розряжаєм зменшуючи споживання з мережі.

    але це все не дешева примха. акб тут тілки літій та його послідовники.
     
    Останнє редагування: 30 бер 2017
  2. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    В Німетчині, Чехії, Румунії та в Іспанії за таке відправляють на громадські роботи palach
     
    captain Grey, Авега та Энки подобається це.
  3. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    е, думаю, не за таке.

    а за від сусіда або з генератора, а в його випадку то перерозподіл споживання, чи Тесла с своєю батарекою вже на виправних роботах?
     
  4. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Правила ж прості :testo:- продаєте більше, ніж всановлено / зареєстровано - спершу штраф, а далі розовий комбінезон, та прибирати мусор вздовж доріг :grabli:

    За провід від сусіда - то вже створення організованої кримінальної структури, яка посягає на економічну стабільність держави. Може совість замучити :facepalm: і доведеться копіювати Кравченка papa

    Відносно генератора - не зустрічав таких, що при невеликій потужності були здатні конкурувати із системами централізованого електропостачання.
     
  5. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    прррр.
    а кто сказал что перераспределение увеличит отдачу в сеть?
    неа. идея перераспределения снять потрбление из сети, в рамках допустимой генерации в сеть, чем повысив количество отданых кВт в сеть и снизить потребленных, а цена кВт по ЗТ сделает свою работу.
    --- добавлено: 30 бер 2017 у 15:49 ---
    а это все зависит от цены на кВт по ЗТ.

    гы. ее повысили однако:

     
    Останнє редагування модератором: 7 кві 2017
  6. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    ОПГ в Німетчині ? O=-
    Проводи від сусідів ? :-\
    Там же ж Павлик Морозов в кожній кімнаті kon
     
  7. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    это что только что было?
     
  8. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Давйте по порядку.
    Попробуємо розглянути ситуацію з точки зору фінансиста, який оплачує за отримані від виробника ЗЕЛЕНОЇ енергії кіловати.
    Договір він / вона / воно заключило з КОНКРЕТНИМ споживачем - генератором електроенергії.
    і ось після цього, цей КОНКРЕТНИЙ, чітко прописаний в паперах (ну чи в електронній формі), починає міняти правила гри, залучаючи третю сторону, що збільшує його, власника сонячної електростанції, доходи. Порушення на лице - а значить і створення ОПГ (ну може зараз вони інакше вже називаються, колись всюди кричали про ОРГАНИЗИРОВАННЫЕ ПРЕСТУПНЫЕ ГРУПИРОВКИ :Hi: ).

    Німецький сусід буде приймати в цьому участь ? Звичайно ж, то його справа - може грошенят поїхати на пивний фестиваль не вистачає beer
    але ж вихований в атмосфері повної довіри до держави, тотального контролю за всім і вся, він прямиком побіжить в поліцію із заявою тільки за пропозицію протягнути дроти від нього:elektrik:

    Ну ніби якось ось-так. На жаль не знаю, як в Німетчині називаються послідивники Павлика Морозова - але напевно то суті контролю не міняє :Hi:
     
  9. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    давайте так, я не начинал о немцах и заканчивать не буду.

    я всего лишь строю солнечные станции и внедряю новое оборудование.
    ок.
    я не хочу тратить свое время на беседу ниочем.

    спасибо!

    если есть вопросы по солнечным станциям я расскажу, а о том кто там у кого и как и зачем и что ему за это будет, извольте.

    еще раз спасибо.
     
  10. napets

    napets Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    львів
    Цікавий варіант,та я шось подумав,що в мому випадку,заряжати вночі і вашому-вдень,приведе до збитків вцілому-дорогі батареї.Но на результати тесту хотілобся глянути.
     

Поділитися цією сторінкою