Зварювальний інвертор Патон ВДИ 120S, відгуки

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем Юлік111, 7 лип 2016.

  1. Ukrainiandude

    Ukrainiandude Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Центральна Україна
    Мужик ти реально гониш!
    Порівнювати Fronius Transpocket 180 який коштує 900 фунтів або 30 тис грн і Патон 160 Р який коштує 5 тис грн
    Це кощунство.
    В мене самого Патон 160 Р куплений в жовтні 2015 року за 3800 грн
    За такі гроші апарат бомба. Новий маленький корпус, класний ящик, апарат не просаджує мережу, варить без відмовно плюс п'ять років гарантії.

    А по технічних характеристиках наш Патон навіть кращий
    Наприклад на максимумі ПН у фроніуса 40% ( тобто в 10 хвилинному циклі варити ним можна тільки 4 хв )
    А в Патона ПН 70% на максимальних амперах ( тобто в 10 хв циклі варити можна 7 хв )
    Захист від води у них одинаковий у фроніуса ІР 23 у Патона ІР 33
    Патон легший на 3 кг
    А те що в фроніуса в корпусі резинові накладки; наступне покоління патонів теж отримає такі корпуси.
    http://www.fronius.com/cps/rde/xchg...nal/hs.xsl/79_37180_ENG_HTML.htm#.WKm5RFfOeK0

    http://paton.ua/cms/produktions/svarocnui_invertori/vdi_160dc_mma.html
    Як говорили японці в 50х коли їх машини були зовсім не айс я куплю своє навіть якщо воно зараз гірше а на виручені гроші компанія модернізує виробництво та технології і через десять років випустить кращі автомобілі ; про якісь японців зараз нікому не потрібно говорити.
     
    Останнє редагування: 19 лют 2017
  2. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    Мужик , это не я гоню а производитель заявив что это проф серия :). Тогда поровняй с Transpocket 1500 :-D
     
  3. Ukrainiandude

    Ukrainiandude Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Центральна Україна
    А смисл порівнювати з 1500 ? В фроніуса 2 роки гарантії в Патона 5. В фроніуса 1500 ПН на 140 амперах 30% в Патона 160 Р на 140 Амперах ПН 100%
    І ціна фроніуса 1500 737 фунтів це 24600 грн а Патон в п'ять разів дешевший ;)
    https://www.wellyweld.com/products/fronius-transpocket-1500-240v-72842.aspx
    По суті є що сказати ? Фото бракованих патонів та серійні номера в студію.
     
    Останнє редагування: 19 лют 2017
    LOGR подобається це.
  4. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    без слов rofl. 5лет:poklon: и каждый месяц :elektrik:
     
  5. Ukrainiandude

    Ukrainiandude Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Центральна Україна
    Ще раз повторю своє питання.
    По суті є що сказати ? Фото бракованих патонів та серійні номера в студію.

    Чи вам просто потролити ?
     
  6. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    Ви купили б/у - ий? Бо інакше ви говорите не правду і ваша присутність в даній темі насторожує. В жовтні 2015 року новий Патон ВДИ-160Р коштував не менше 4999грн - див. прикладений файл.

    Щодо фроніуса, то для чого його тут згадувати і засмічувати тему? Є теми, де обговорюють інвертори різних виробників і там можна робити порівняння не тільки з фроніусами, а також з Дніпро-М і іншими, а тут тема тільки про Патона і чи варто його купувати.
     

    Вкладення:

    • Патон.JPG
      Патон.JPG
      Розмір файлу:
      55,6 КБ
      Переглядів:
      14
  7. Ukrainiandude

    Ukrainiandude Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Центральна Україна
    Думаю що ви просто лоханулись ;)
    ПС в розетці уже давно не найдешевше.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 лют 2017
  8. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    Можете не переконувати. Після 1-ї хвилини зварювання я це зрозумів. Та це нічого не змінює. Лохотрон придумали на заводі патон, який робить такі апарати, а потім лохотрон продовжується на сервісі заводу патон.
    --- добавлено: 19 лют 2017 у 19:02 ---
    А вас не насторожує, що ви купили апарат за 150 бакса, якщо @evgeniy10 придбав апарат за 300баксов?
    До того ж тільки 4шт транзисторів коштують 800грн і навіть якщо оптова закупівля, то все одно...Як можна зробити кофетку із го*на? Чудес не буває.
     
    Останнє редагування модератором: 27 лют 2017
    onyx_75 подобається це.
  9. Ukrainiandude

    Ukrainiandude Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Центральна Україна
    Я дуже ретельно вибирав зварювальний апарат перечитав купу форумів та сайтів; у них була якась акція в магазині на Патони і взагалі як мені сказав продавець у них цікава ціна тому що вони беруть великі партії прямо на заводі і зароблять за рахунок обороту ,але Патон на них постійно тисне бо демпінгують і рано чи пізно доведеться підняти. Уже підняли я глянув на сайті. До речі як писали на мастерсіті в Росії Патони теж значно дешевше продавали в той час; зараз не в курсі не слідкую.
    Можливо вам попався брак я не в курсі. Мій мене ще ні разу не підводив і знайомі позичали. Ніхто не скаржився, навпаки в захваті що такий маленький та легенький але такий потужний і мережу на відміну від трансів не садить.
    Про свій вибір не шкодую.
     
  10. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    мужик ты реально гонишь :-D, ты бы лучше варить попробовал фрониусом и загнать его в тепловую защиту:-D ,,ним можно варити 4 хв ,,rofl 7 штук работают с декабря 2012 года круглосуточно при любой погоде от вахты к вахте без единого намека на ремонты , а патончики скоропостижно отписали на следующую неделю после покупки их даже никто ремонтировать не стал ,просто выбросили ,. Это самое худшее устройство которым пришлось поварить неделю:p. Снимите розовые очки , на заборе тоже написано :-D IP 33 , тут товарищ только занес в влажное помещение и попал на 500 грн , а вы тут стелите :-D, для начала сожгите на нем тону электродов , потом поговорим victory
     
    Останнє редагування: 19 лют 2017

Поділитися цією сторінкою