Как заказать такую столешницу?

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем ЧД_, 7 лип 2016.

  1. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    [​IMG]

    Как я себе я это представляю: Прихожу на порезку ЛДСП. Дядько электролобзиком вырезает. Проходится фрезером и дальше кромкование, с выносом мозга, что 2мм они так не наклеят. По итогу имею столешницу с острыми краями или радиусом в 2мм на краях. Есть ли фирмы которые смогут сделать столешницу с закругленными краями? Цвет предварительно белый. Размеры: длина 1600мм широкая сторона 580мм, узкая 440мм.
     
  2. balder

    balder Інженер

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Володимир
    O=- не ходіть туди.
    Ходіть туди де є щось таке

     
  3. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @balder, ну и гдеж такой Шайтанмашин найти? :)
     
  4. balder

    balder Інженер

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Володимир
    В тих, хто робить меблі на замовлення обладнанням трохи серйознішим, як лобзік і фрезер))
    Ще варіант: майже на всіх меблевих фабриках є якийсь цех спецзамовлень, там точно таке можуть.
    В любому випадку це Вам в себе на місці треба шукати.
     
  5. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @balder, так в мене дві фабрики по сусідству. Я спітав, як вони роблять деталі довільноі форми. От дядько с лобзіком і фрезером, і вся любофф. Я вже замовляв раніше заокруглений кут в 68мм, кромка 2мм. Чім все скінчилося писав вище. Не факт, что дядько взмозі точно розмітити деталь.
     
  6. balder

    balder Інженер

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Володимир
    @ЧД_ , значить такі це фабрики. На фабриці, навіть маленькій, криволінійні деталі фрезерують і клеять на координатних станках. А дядько, як би не розмітив, то вручну 2мм кромку він не заклеїть. На станку її лампа 2кВт прогріває в процесі оклейки. Інша справа, що на більшому виробництві Вашою доскою ніхто гемороїтися не захоче
     
  7. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @balder, кромка на станку, то я бачів. Але якісь крутих фрезеров я не бачів. Максимум стіл і вал з фрезою. Одна фабрика в мене за стіною кабінета, друга за парканом. Я бачу крізь вікно коли кліенти забірають порізку. Все шо кріволенійно, даже на око з вікна зроблено кріволенійно. :)
     
  8. balder

    balder Інженер

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Володимир
    Я ж кажу - така фабрика-шмабрика, якщо в них координатника нема.
     
    ЧД_ подобається це.

Поділитися цією сторінкою