Модернізація КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 17 гру 2009.

  1. Nikolay13

    Nikolay13 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Добрий вечір.Випадково натрапив на тему ТП котли і одразу зрозумів, що за допомогою цього форуму
    можна знайти примінення списаного котла КСТ-20. Може він і конструктивно відрізняється від КЧМ,
    але призначення їхні однаковісінькі.А тепер ближче. Чи варто зайнятись модефікацією цього котла,
    і якщо варто, то зчого починати. Дякую.
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Nikolay13,
    Вітаю!!!
    Заповніть будь ласка профіль, не видно звідки.:Hi:
    Ну і бажано, фото девайса, щоб оцінити стан.(при теперішніх цінах на метал, однозначно)
     
    Voyutichi подобається це.
  3. kozanua

    kozanua Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Добрий день!
    В мене стоїть КЧМ4 Рівне, 1991р.в 19,8 кВт. Тепер працює на газі. Площа будинку 150м, два поверхи утеплені пінопластом. За рік бере 3500-4000 м3 газу. Стоїть циркуляційний насос. Планую поставити якийсь одноконтурник ураїнського виробництва (Данко, Атон, Атем?) на газі, а КЧМ перевести на дрова.
    Чи варто це робити?
    Бачив фотографії регулятора та надуву на котлі КЧМ у wasya. Знайшов таку саму систему на сайті виробника http://www.kgelektronik.pl. Допоможіть, будь ласка, яку модель вибрати для мого котла?
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    варто.

    спочатку переведіть котел на тверде паливо, а потім виберете регулятор тяги.
     
  5. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    На днях був в одному магазині з сантехнікою і побачив такий котел у продажі : viadrus.
    За будовою він трохи схожий з нашими кчм.
    Але до чого я веду:той котел стояв без обшивки,і я побачив між секціями герметик,на дотик дуже твердий.
    Цікаво який це герметик?от таким би геметизувати секції Кчмgood.
    Я шукав але так нічого і не знайшов,за те знайшов цікаве відео і це відео теж можна використати для наших котлів(цікава там приспособа для зборки секцій).
    Це для тих хто боїться розбирати КЧМ.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    є такий описаний в цій темі. Я купував його. Витратив трохи, цікаво буде, подивлюся чи засох за три роки в тубі..
     
  7. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Це я бачив,я цю тему майже на пам'ять знаю:-[
    Але цікаво який вони використовують.
     
  8. NazarKO

    NazarKO Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    3
    Я купив герметик для пічки +300 але поки що не пригодився! Замазали шілини жовтою глиною і обморували цеглою! Хотів поставити автоматику з вентелятором але ціна на неї зараз більши 2 000грн тому думаю зараз щось сам змудрувати.
     
  9. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Я 2 дні тому купив автоматику KGElectronik ,таку як є в цій темі за 1750грн.Там же брав і термоманометри.
    так от: між - Ваттс 3(три) термоманометри (показують одинаково) і Ісма http://icma.com.ua/ru/catalog/product/id/453 різниця в 8 градусів O=-.
    Притому Ісма і не дешева 225грн. ,але я розчарувався, ще як так буде тиск міряти.....Cherna-facepalm то такому манометрові віри нема,гроші на вітер.
     
    Останнє редагування: 31 гру 2014
    NazarKO та Voyutichi подобається це.
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    десь була тема про чистку скла камінних вставок, не можу знайти, тому пишу тут.

    Маю доступний дешевий спосіб очищення скла і різних поверхонь від кіптяви і дьогтю.

    Потрібно придбати гумові рукавички (можна медичні), поролонову кухонну губку (поролон якнайкраще підходить), відро з чистою водою і засіб для промивки каналізаційних труб - їдкий натрій (NAOH), тобто його 10% водний розчин, найпоширеніша відома торгова назва засобу - "Кріт".

    Сам спосіб чищення:
    -одягаєте гумові рукавички;
    -легко змочуєте губку розчином їдкого натрію ("Кротом")
    -протираєте місця з відкладеннями дьогтю, кіптяви і сажі змоченою губкою,
    -чекаєте 7-10 хв на реакцію їдкого натрію з відкладеннями, вони стануть розчинятися в нанесеному на поверхню губкою розчині,
    -протираєте поверхню нанесеним розчином ще раз, щоб перевірити, чи весь шар дьогтю розчинився,
    -якщо весь дьоготь розчинився - витираємо його чистою губкою, яку після кожного протирання поверхні, сполікуєте у відрі з водою до задовільної для подальшої роботи чистоти.
    -якщо всі відкладення успішно видалені - очищені поверхні можна промити чистою водою з додаванням столової ложки-дві оцту на одну літру води для усунення можливих слідів-розводів на склі. Але переважно без цього можна обійтися..

    я сьогодні так помив "фейс" своєм у КЧМ.. Блищить, як новий..:))
     
    gvf56, Andrii_M, Володимир П та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою