Модернізація КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 17 гру 2009.

  1. igord

    igord Майстер

    Повідомлення:
    121
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Україна, Дніпропетровська обл.
    135 страниц. Если можете указать номер страницы на которой ссылка на книжку, буду признателен. Или просто дайте, если знаете, ответ совпадут ли центра осей секций кчм 1 и например кчм4
     
    satok та Iven подобається це.
  2. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    :vo: нравятся мне некоторые форумчане - 100 страниц темы на интересующий их вопрос пролистать сложно. :)
    А вдруг Вы для себя найдёте ещё что-то интересное, о чём пока ещё и не задумывались? К примеру как собирать - на какой герметик, в какой последовательности или что-то ещё. Может вообще откажетесь от идеи отапливаться котлами типа КЧМ...
    Не ленитесь потратить один вечер на изучение важных, интересующих Вас вопросов - это полезнее, чем вечер за рюмкой или у телевизора.
     
    satok, Yanuwevsky та Алекс Иваныч подобається це.
  3. igord

    igord Майстер

    Повідомлення:
    121
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Україна, Дніпропетровська обл.
    не поленился, почитал, нашел на 33 стр, нажимаем на ссылочку и, попадаем на оглавление форума. Попадалась не активная ссылка. Очень информативные ссылки.Только есть такое понятие как оперативное получение информации, т.е.быстро. Вот мне нужно было быстро.
    Для моего вопроса книга предложенного автора менее информативна, нежели источник http://www.ngpedia.ru/cgi-bin/getimg.exe?usid=25&num=1 .
    И, я не пью крепких спиртных папитков
     
    Останнє редагування: 4 вер 2016
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    //....usid=25&num=1..
    Пошук під айпі працює. На форумі також. Я свій пошуковий запит по посиланню бачу, а іншим показати не можу, видає помилку.
     
  6. igord

    igord Майстер

    Повідомлення:
    121
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Україна, Дніпропетровська обл.
    Да бог с ним, инет штука хитрая, я всего то хотел узнать к котлу кчм 1 секции каких котлов ещё подходят?
     
  7. dan-vol

    dan-vol Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    1
    З цікавістю переглянув форум ... шкодую що не знав про нього раніше... не треба було б мозгувати самому над модернізацією...Можливо що пропустив ...Є думка поставити КЧМ дверками "до гори" вставивши 6 секцій...подачу повітря подати зверху "як в бубафоні" ... Ніхто не замислювався над таким варіантом??? А можливо вже і користується...
     
    satok подобається це.
  8. Piter_Pen

    Piter_Pen Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    9
    Доброго вечора шановні форумчани!Думаю не тяжко здогадатися чому я тут ну звичайно КЧМ старий добрий і який я не здав на брухт:-DДо цього посту прикріплю кілька фото і далі вже як сказати по темі.Як писав десь
    Voyutichi не святі горшки ліплять .Так ось на фото видно, що мій кчм стоїть біля рівнетермівського газового який загільзований(110 гільзою майже в притик в комині)....Але як я розумію до кчм треба утеплену ,як десь читав не менше 150 тож прийдеться переносити на двір і там будувати міні котельню.Ну але за зиму треба розібратися з котлом фото не дуже якість так як і стан самого котла іржавий як старий пеньок.Хто що може порадити глянувши на фото.
     

    Вкладення:

  9. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Якшо фінансова скрута на другий,то цей розібрати, почистити,добавити вторинне повітря і хай горить, а виносити:по бажанню
     
  10. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    А навіщо його розбирати?Хіба що тече.
    Перше, треба підрізати вертикальні ребра біля загрузочної дверки,щоб груба дровеняка влізала.
    Зробити вузол підмісу,щоб котел не конденсував.
    Поставити терморегулятор.Ну а вторинне то вже потім.
    П.С.
    @параска, Попросіть модератора поміняти Ваш нік,бо якось хлопа називати жіночим ім'ям язик не повертаетьсяCrazy
     
    Влад 1503 подобається це.

Поділитися цією сторінкою