Як найбільш екологічно укласти паркет?

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем Abygail, 4 лип 2016.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Докладніше- на бетон кладете лаґи, а на лаги або чистову підлогу або чорнову, а на чорнову- паркет. І все це на цвяхи.
     
    Abygail подобається це.
  2. Abygail

    Abygail Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Дуже дякую всім за корисну інформацію, я буду її вивчати.

    І якщо тут є майстри, які готові взятися за таке завдання й мають досвід, прошу писати мені в особисті повідомлення.

    Я намагаюся використовувати якомога безпечніші та якісніші матеріали під час ремонту в новій квартирі і не бачу в цьому нічого смішного.
    Меблі в мене й зараз всі дерев*яні (крім кухні), фарби й розчини якісні, мікрохвильовки та ламінату немає, а щодо шкоди кондиціонера та вайфаю прошу дати відповідні дані наукових досліджень. Це дивний підхід - "згорів сарай, гори й хата", або якщо не все в квартирі можливо зробити на 100% суперекологічно, то хай уже все буде аби яке.

    Якщо ще хтось захоче додати інформацію, буду вдячна, але прошу лише по суті мого запитання, без вправлянь у дотепності :)

    P.S. І щодо плутанини з термінами, то перепрошую, я просто ще не визначилася, що саме класти - паркетну дошку чи паркет.
     
  3. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    А тут з дотепності ніхто іспитів не складає а навпаки веде розмову по суті...без плутанини в термінах і ведення самої суті теми непойми куда.Для формування питання потрібно вивчити саму суть питання щоб в майбутньому не робити зауваження у вправлянні дотепності....тим більше тим хто в самому питанні має хоч якесь поняття про терміни і тим більше технології!Бажаю успіху і вчіть мат.частину,,:Hi:
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А щодо шкоди ламінату та мікрохвильовки Ви маєте дані наукових досліджень?
     
  5. Abygail

    Abygail Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    це вам краще запитати в woxhol, оскільки це він їх включив у перелік шкідливих, на його думку, субстанцій. Я ж просто написала, що в мене такого немає.
     
  6. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Коллеги, да будет вам стебаться про экологию!

    Всякие ПДК, евронормы ламината Ех и прочие нормативы, всего только компромисс между возможностями науки, технологии производства и потребностями человека, не более.
    Достаточно вспомнить историю про ДДТ или асбест. Для определения действительной вредности чего либо нужна статистика и достаточный промежуток времени. Чаще не хватает последнего, в случае микроволновок, например.

    Живя в самом техногенно-грязном районе Европы (как я, например) или рядом с Чернобылем и "ловить экологических блох", ну согласитесь, смешно.

    100% экологичное жилье-сруб из сибирского (подальше от цивилизации) кедра, полы, покрашенные нат. охрой на льняной олифе и побелка известкой или мелом.
    А дышать формальдегидом, то ли из ламината, то ли из половой краски, право дело, все одинаково...
     
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Паркет можна приклеїти прямо на стяжку.Але стяжка потрібна рівна.
     
  8. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    - перепад висоти в одній кімнаті не більше 1 мм
    - стяжка витримана не менше місяця (чим довше, тим краще)
    - провірена на вологість
    - простукана приладом для визначення міцності
    - поверхня пройшла додаткову усилюючу обробку, при цьому пропитуючий розчин не повинен воювати із еластичним клеєм
    - укладка повинна здійснюватись в час найвищої температури стяжки. Якщо це теплі підлоги, то вони повинні бути на режимі пару днів
    - паркет або будь яка деревяна підлога повинна вилежатись не менше 3 днів. Бажано в кімнаті, в якій і буде укладатись
    - укладка виключно на "незасихаючий" клей. Мається на увазі, що клей повинен залишатись еластичним навіть після полімеризації.
     
  9. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Та я як-би і не проти.dntknw
     
  10. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Можна, але краще кинути осб плиту на бетон, а неї стелити паркет. Набагато менше геморуhello
     

Поділитися цією сторінкою