Де і чим тоненько поторцювати дошки? Help!

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем mawius, 21 чер 2016.

  1. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    сА на що клеїли попередній раз і на що зараз планується?
    В мене коридор аж проситься під декорацію торговими зрізами
     
  2. mawius

    mawius Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    17
    На каучуковий (паркетний) клей.
     
    bogdansv подобається це.
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    На тему торцівки, у кума макіта 1040, працює багато, диск ще рідний. Я якраз тільки купив торцівку і питав у нього чи довго працює диск ( чи варто жаліти гроші на покупку, чи воно того варте щоб не турбуватися) , каже що як нормальний диск купити то його на дуже дуже довго вистачає, економити немає сенсу.

    По суті то торцювати можна чим попало, якщо є болгарка то до неї купити/зробити приспособу і диск по дереву, або ручну циркулярку до дошки вверх ногами і зробити каретку щоб їздила.
    З ручною циркулярку( навіть якщо її купити) то буде дешевше і не гірше ніж торцівкою.
     
  4. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Будьте обережні з порадами,такі поради небезпечні для життя!...болгарка має 11 тисяч обертів-диск для дерева максимум 5 тисяч,потім відцентрова сила починає відривати напайки які летять швидше кулі!!і вона абсолютно для різання деревини не надається, хіба для травмування,кому жити надоїло..По темі:товщина спилу 5 мм для такої задачі замала,спил буде коробити тобто гнути.Різати можна будь ,чим у данному випадку найкраще торцювальною пилою або доробляти до циркулярки каретку.Ніхто на стороні за таке не візьметься або якщо і візьметься то бюджет буде космічним.Пильний диск для порізки,приблизна характеристика для діаметра 250,кількість зубів-від 50,форма зуба-перемінно скошений,кут заточки(атаки)+5 градусів,товщина 2.6мм,3мм,системно мити пильний диск від нагару .
     
    Т.М., Jaremovich, Novell та 4 іншим подобається це.
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Я зрозумів, алe ж начeбто ми тут зібралися нe пeрший дeнь працюємо з нeбeзпeчним інструмeнтом , пeрeд тим як писати птак і подумав .

    Я сьогодні тeстував собі: є клeй для лінолeуму та ковроліну хотілось йрго кудись використати uploadfromtaptalk1467145088447.jpg цe на швтидку руку (трeба було зрозуміти чи клeй підходить для такого) , є думка бeз зазорів стіну заліпити(чи так всю стіну нe можна?)
     
    mawius подобається це.
  6. mawius

    mawius Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    17
    woxhol, дякую за інформативну відповідь!!!
    Хоча болгарка у мене і є, але нею я точно не ризикну таке робити! palach
    Навіть ручною циркуляркую лячно. Не певен чи вона справиться, чи не буде грітися і чи достатньо чистим буде різ. Максимальна кількість зубів у ручної циркулярки 60 (більше не знайшов). Але вона дешевша і легше з нею розібратися.
    Її обов’язково використовувати верх ногами і робити каретку? Для цього однозначно потрібен стіл, якого у мене немає... і не знаю як це все приспособити.
    Для торцівки також немає стола... Без нього якось можна обійтися? На землі порізати наприклад ... :-[
    Якими мають бути кусочки щоб їх не коробило?

    bogdansv, стіна виглядає чудово! Як на мене зазорів і не потрібно, без зазорів виглядає гарно і менше мороки. По периметру тільки треба зробити пробковий компенсатор (щоб дерево могло рухатись), якщо кусочки примикають до іншої стіни чи підлоги-стелі.
    Яка товщина ваших кусочків?
     
  7. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    @mawius, до ручної циркулярки можна доробити шину з перпендикулярним упором 90 гр..... добудова 006.JPG добудова 009.JPG
     
    figarey подобається це.
  8. mawius

    mawius Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    17
    По фото її не складно зробити. Але можна пояснити аматору її призначення? Навіщо вона і як вона функуціонує?
     
  9. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Це направляюча шина для ручної циркулярки,в данному випадку саморобна бо фабрична задовга,маючи стабільний хід пили перпендикуляр не проблема,уявіть собі форматний станок навпаки.....
     
  10. mawius

    mawius Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    17
    Я б уявив, якби я його хоч раз бачив той форматний станок :-D
    Так ви думаєте ручною пилою реально це нормально, чисто попилити? Якої товщини мають бути кусочки щоб їх не коробило і не ломились? Чи не буде грітись ручна циркулярка якщо пилити так багато твердого дерева?
    Поки шукаю на OLX різні варіанти пил, але нічого путнього ще не знайшов.
     

Поділитися цією сторінкою