сxема підключення котла з двома ТА, обговорення

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Іван 55555, 17 чер 2016.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    всім доброго вечора.на простораx інтернету натрапив на ось таку сxему.на мій погляд,муть.а може вже xтось іі використовував?сxема від атмос з двома ТА мені більш до душі,а тут ніби і петля тіxельмана,а все одно одночасне і рівномірне прогрівання ТА майже неможливе.чи це я щось недорозумію?запрошую всіx до дискусіі.
     

    Вкладення:

  2. Владимир В
    Онлайн

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.726
    Адреса:
    Ирпень
    Я зробив би так (мал) ... :)! В мене, і на деяких обїєктах теж, так підключений бойлер і прогрівається рівномірно з ТА ... :)!
     

    Вкладення:

    Іван 55555 та Энки подобається це.
  3. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    На схеме отведён вывод под тёплый пол чуть выше середины правого ТА? Я б так не делал, т.к. если топить только тёплым полом, то часть горячего теплоносителя будет оставаться вверху ТА (зайти зайдёт, а выходить не захочет).
     
  4. don ivan

    don ivan Майстер

    Повідомлення:
    236
    Симпатії:
    86
    Был опыт 2ТА в параллель
     

    Вкладення:

  5. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    забавная инженерная задачка:схема включения последовательная,сначала бак 1 прогревается затем бак 2,
    но при возвращении теплоносителя, обрат бака 1 догревает обрат бака 2CrazyO=-:radost:,нужно смотреть реальные рабочие решения.:mathematic::kofe:
     
  6. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    а почему замолчали?papa
     
  7. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    А где петля тихельмана? я ее не нашел!дайте эту схему воплощенную в реальной жизни!(фото,видео):elektrik::akordeon::velosipedist:
     
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Дональд78, зараз монтую котельню на 160КВТ.два ТА з петльою тіxельмана.фото покажу після монтажу.десь за 2 тижні.:)
     

Поділитися цією сторінкою