Сверлильный станок УРАЛМАШ

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем змея7, 13 чер 2016.

  1. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    На майже 2000 гривень цей станок мабуть відпрацьовує себе.Як що вас влаштовує його працездатність то це саме те що вам треба.)))
     
  2. змея7

    змея7 Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Херсон
    От і я про що.Тільки думав щоб не повністю сказали що фігня.Для дому-він свої гроші відпрацює.Якщо вже професійно заробляти гроші-то,звичайно,треба брати якісного та надійного.Поки за такими показниками дешевих не зустрічав)).
     
  3. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    Це я так болгарку колись купив .))))Тягнула вона ну як дитяча іграшка.Вона а вже ж принесла деяку користь і може навіть дещо заробила , але більше я таких не беру )))
     
  4. змея7

    змея7 Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Херсон
    Є поняття-ціни і цінності.Я думаю що сверлилка свої гроші відпрацює.Я куплю,перевірю-відпишусь тут.То вже десь ближче до середини липня.
     
  5. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Он совсем не фигня. :)
    Обычный станок, работать на котором комфортнее и безопаснее, чем с дрелью в стойке, например.
    У меня он уже несколько лет и особых проблем с нагревом двигателя не было.
    Другой вопрос', что они похабно собраны и имеют конструктивные недостатки, в частности, невозможно выбрать люфт пиноли, дурное крепление головы к стойке и малая жесткость столика. Этот дело лечится, практически "на колонке", если потребуется.
    А станок, в который можно поставить сверло 30-ку.... его же поддъемным краном монтировать надо, а свой я спокойно могу на полку поставить. :)
     
  6. змея7

    змея7 Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Херсон
    Добре загострювати свердла-буде легше і станку і нам на нерви.Теж думаю що буде працювати довго та без поломок.
     
  7. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    Я зробив саморобний і він сверлить і на 40 і кран не потрібен)))Хоча а вже ж щоб увійти у смак вистачить і китайченяти))))
     
  8. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Рад за Вас, чесслово!
    Ну да, у каждого свои хотелки/возможности. Мне больше интересно было получить мин. биения и геометрию.
    Пришлось заменить патрон и отшабрить столик и его посадочное.
    Сверло 0,6мм, латунь 3мм.
    св.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 15 чер 2016
  9. змея7

    змея7 Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Херсон
    На патроні написано від 1,5 мм зажимає,а у Вас стоїть 0.6 свердло.Як таке можливо?
     
  10. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Это древний рецепт, одеваете на сверло виниловую изоляцию от провода подходящего диаметра. Проблема в другом, биение отправки,зажатой в патрон шедший со станком было ок. 0,2мм, биение конуса пиноли 0,02мм. На фото тоже китайский патрон, но фирменный (Sun Ok), биение отправки с новья было равно биению конуса, 0,02мм.
     

Поділитися цією сторінкою