Сверлильный станок УРАЛМАШ

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем змея7, 13 чер 2016.

  1. змея7

    змея7 Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Херсон
    Доброго всім.Хотілось би почути відгуки про
    Сверлильный станок УРАЛМАШ CC 900/16
    Може хто користував,або чув відгуки.По ціні підходить,не можу визначитися з якістю.Або може хто яку сверлилку підсовітує.
     
  2. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Кошмар какой, на Гугле забанили? :)
    Про эти китайские сверлилки писано-переписано, самолично на этом форуме про доработку вещал.
    Название у них только разные могут быть, уралмаш там типа "фигура речи".
     
  3. змея7

    змея7 Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Херсон
    кошмар-то таке))).Є щось пристойне до 3000 грн?Станок беру чисто для домашнього вжитку.
     
  4. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Тут рядом есть ветка про выбор сверлилки. Альтернатива-или китайская подобного типа, или советский б/у. Последний много лучше, но габариты и вес, плюс цена больше и состояние обычно требует ремонта. Мне для дома вполне хватает китайской.
     
  5. змея7

    змея7 Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Херсон
    Дякую,трохи ще почитаю.А радянські так,треба ремонтувати.
     
  6. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    Люди саморобні клепають яі їм потрібно))
     
  7. змея7

    змея7 Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Херсон
    Для "самоклепу" треба станочна база.Або купа грошей на токаря-фрезерувальника.А для 2-3 рази на місяць нажати на кнопку сверлилки-і такого вистачить. Сподобалось то,що 900Ват потужності.
     
  8. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Есть два интересных вопроса в теме "станки"-точность и жесткость.
    Практически все самодельщики о них умалчивают, больше будут говорить про колор для покраски, лампочки подсветки и т.д.
    Более того, такая же ситуация с некоторыми модными топовми девайсами известных брендов, будут рассказывать про лазерный прицел, но фиг напишут про люфт пиноли или прогиб столика.
    А так, да, постройки станка увлекательное хобби, без шуток. По моему опыту, ремонт ушатаного примерно то же самое. Только дорогое это занятие, если не работать в мехцехе, на одной измериловке разоришься. :)
     
    змея7 подобається це.
  9. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    В ютубі куча простеньких конструкцій .Як що не планується сверлити більше 10 отворів в день то пропрацюють 100 років))).Крім того думаю що 900 ват заявлених це напевно брехня и двигуни китайські гріються безбожно .Після 20 хвилин вони вже як праска.А як що і не збрехали то по досвіду знаю що 900 ват для сверловки це розкіш .Це вже можна сверлом на 30 сверлити .Але для товстих сверл потрібні обороти менше 200 яких на таких свелілках практично не буває.Взагалі то я дивлюсь більшість людей шукають станки не для роботи ,а заради понтів або в кращому випадку щоб було про всяк випадок.Так от про всяк випадок важко вгадати .А вже ж просверлити до 20 вона скоріше всього зможе .А от скільки цих отворів вона зробить ,тут питання.Не вірю я в китайські двигуни на дешевих станках.Та й мехаіка в цих станках ну дуже вже єкономно зліплена і з такого ,шо при поламці ні зварити ні зклеїти)))
    --- добавлено: 14 чер 2016 у 14:14 ---
     
    Останнє редагування модератором: 22 чер 2016
  10. змея7

    змея7 Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Херсон
    Нормальне таке відео.Не сильно він його там і фукав.
     

Поділитися цією сторінкою