Схема ТТ+ТА+ГК для ВладЯн і Vovik07

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем ВладЯн, 10 лис 2014.

  1. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Ще не накрутив це був пробний заїзд:)

    Ось тут проблема , тому як не вийде дотриматися всіх ухилів. Діло в тому що ГК стоїть в підвалі а ТА і ТПкотел буде стояти в гаражі . Я буду пробивати стіну щоб провести труби і подачи з ТА прийдеться опускати як на схемі.
    Копия DSCN4677.jpg.JPG
    Щодо теплої підлоги дуже дякую за підказку:Hi:
    DINAMIT-UA, Якщо розглянути схему з змійовиком. Ви рекомендуєте поставити насос на зворотку? На змійовик розповітрювач. На ТА розширювальний бак . На зворотку віж ТА і ПТК насос та зворотній клапан . А от з краном підмішування я щось не розберусь.
     
    Останнє редагування модератором: 17 лис 2014
  2. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Тобто пробити під верхом ніяк , це створює нові проблемні зони де буде збиратись повітря.


    Щоб зрозуміти Вашу думку, намалюйте схему по новому, зі всіма змінами і доповненнями.
    --- добавлено: 17 ноя 2014 в 00:53 ---
    На запропонованій мною схемі, щоб не було повітря в системі, подаюча труба від ТА буде вище насоса , тому контур твердопаливного котла буде працювати з циркуляційним насосом неправильно .Ось чому Я в схемі переніс насос на зворотку .
     
    Останнє редагування модератором: 24 лис 2014
  3. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Доброго вечора майстрам! Підкажіть який клапан ставити на байпас горизонтальний. Вже котел зварений хочу купити матеріал для обвязки. Моя думка така . Якщо працює циркуляційний насос то різниція температур не велика , відповідно котел не конденсує. А вже якщо немає напруги то працює від природньої циркуляції.
     
  4. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    Привіт! Я ставлю завжди " флажок ", антикондинсаційний буде ?
     
  5. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Це так званий "хлопковий " ? Важливо який виробник?

    Що це?
     
  6. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    При купівлі оглянути і провірити . Антикондинсаційний трьохходовий, дорогий зараза, можна зробити просто спарку( подача - обратка ) і шаріковий кран перед насосом .
     
  7. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Та ні трьох ходовий не хочу купувати Як Ви кажете дорогий зараза. А от

    Можна детальніше....
     
  8. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    Замість трьох. тройнік і спарити подачу і обратку, на вертикальній трубі ( спарці ) кладети кран і привідкриваєте його , тим самим даете підміс подачі в обратку котла, щоб менше було конденсату.
     
  9. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    ага ! І цю трубу підєднати перед насосом?! А якого січення трубу якщо подача і зворотка 1 1\2 дюйма?
     
  10. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    я думаю 3\4 стане, можна і 1" але кран з американкою дорогий :)
     

Поділитися цією сторінкою